Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

God of War - Be A Warrior- PS4 Gameplay Trailer - E3 2017


  • 18 Ekim 2017, Çarşamba - 17:03 tarihinde eklendi.
  • Kategori Oyun

  • From Santa Monica Studio and creative director Cory Barlog comes a new beginning for one of gaming’s most recognizable icons. Living as a man outside the sha...
    From Santa Monica Studio and creative director Cory Barlog comes a new beginning for one of gaming’s most recognizable icons. Living as a man outside the shadow of the gods, Kratos must adapt to unfamiliar lands, unexpected threats, and a second chance at being a father. Together with his son Atreus, the pair will venture into the brutal Norse wilds and fight to fulfill a deeply personal quest.


    ( Santa Monica Studio ve yaratıcı yönetmeni Cory Barlog, oyun dünyasının en çok tanınan simgelerinden biri için yeni bir başlangıç gelir. Tanrıların gölgesi dışında bir adam olarak yaşayan Kratos, yabancı topraklarda bir baba olmak için, beklenmedik tehditleri, ve ikinci bir şans için adapte olmalıdır. Oğlu Atreus ile birlikte, çifti acımasız İskandinav vahşi içine girişim ve derin kişisel bir görev yerine getirmek için mücadele edecek. )
  • God of War Be A Warrior PS4 Gameplay Trailer E3 2017
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)