Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Uncharted Kayıp Miras Çıkış Fragmanı Türkçe Altyazı


 • 18 Ekim 2017, Çarşamba - 17:21 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • CHLOE FRAZER IS RETURNING
  An awesome independent adventure...

  The last of us and uncharted 4: A thief's end rated as the developers behind the construction of th...
  CHLOE FRAZER IS RETURNING
  An awesome independent adventure...

  The last of us and uncharted 4: A thief's end rated as the developers behind the construction of this new construction, quick action and thrills, will take you on a new journey of danger.

  Famous works of ancient India to undo a brutal war and trying to stay away from the sacred, Chloe Frazer, the latest Uncharted 4: a thief appears at the end of the mercenary that have to get with the help of Nadine Ross.

  Descend together into the depths of the mountains of India, and to uncover the mystery of the relics, learn to work together, by fighting against ruthless competitors, they will be allowed to drift into chaos and the region will move...  ( CHLOE FRAZER GERİ DÖNÜYOR
  Müthiş bir bağımsız macera...

  The Last of Us ve Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu gibi beğenilen yapımların ardındaki geliştiricinin bu yeni yapımında hızlı aksiyonun ve heyecanlandıran tehlikelerin olduğu yeni bir yolculuğa çıkacaksınız.

  Meşhur antik Hindistan'ın kutsal eserini geri almaya ve acımasız bir savaştan uzak durmaya çalışan Chloe Frazer, en son Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nda görünen paralı asker Nadine Ross'un yardımını almak zorunda.

  Birlikte Hindistan'ın dağlarının derinlerine inecek, kutsal eserin gizemini ortaya çıkarmak için birlikte çalışmayı öğrenecek, acımasız rakiplerine karşı savaşarak ilerleyecek ve bölgenin kaosa sürüklenmesine mani olacaklar… )
 • Uncharted Fragman Kayıp Miras Türkçe Altyazı 2017
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)