Sıradaki
5
İptal

Dünyanın İlk Yan VW Camper Van


  • 19 Ekim 2017, Perşembe - 10:04 tarihinde eklendi.
  • Kategori Otomobil ve Taşıtlar

  • A MECHANIC has managed to transform a 1970’s VW camper into the one of the world’s wackiest race cars by putting it on its side. Jeff Bloch, 44, aka Speedy...
    A MECHANIC has managed to transform a 1970’s VW camper into the one of the world’s wackiest race cars by putting it on its side. Jeff Bloch, 44, aka Speedycop has made a name for himself for his outlandish race car builds which, include an upside down Chevrolet Camaro and a plane that was converted into a street legal vehicle. The veteran cop of 21 years took just five weeks to create the car which he has dubbed the, Trippy Tippy Hippy Van.

    ( TAMİRCİ dünyanın en çılgın yarış arabasının içine yan tarafı üzerine koyarak bir 1970 VW camper dönüşümü başardı. Jeff Bloch, 44, aka Speedycop, sokak yasal bir araç haline dönüştürüldü Chevrolet Camaro aşağı bir yukarı ve bir uçak vardır tuhaf yarış arabası oluşturur onun için kendisi için bir isim yaptı. 21 yıllık kıdemli polis 5 hafta Garip Tippy Hippi Van lakaplı olan araba oluşturmak için aldı. )
  • World’s First Sideways VW Camper Van 2017
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)