Sıradaki
5
İptal

Led Işıklar Barracuda Crosskart vs Motosiklet Hızı


  • 19 Ekim 2017, Perşembe - 12:03 tarihinde eklendi.
  • Kategori Otomobil ve Taşıtlar

  • YOU would be forgiven for thinking this is an unreleased scene from iconic sci-fi film Tron. Finnish YouTube stars Stunt Freaks Team have made the Tron races a...
    YOU would be forgiven for thinking this is an unreleased scene from iconic sci-fi film Tron. Finnish YouTube stars Stunt Freaks Team have made the Tron races a reality with their latest stunt in which they strapped on LED nights to a motorbike and crosskart buggy while racing in complete darkness on ice and snow. The slick looking video was shot in Imatra, Finland, in sub zero conditions and sees Joonas Salin, 22, who was riding the motorbike, and Antti Leppänen, 26, battle to the finish line.

    ( Bu ikonik bilim kurgu filmi tron'daki yayınlanmamış bir sahne olduğunu düşünme için affetmiş olurdu. Fince YouTube Stunt Freaks Team Tron hangi karanlıkta buz ve kar üzerinde yarış sırasında motosiklet ve crosskart arabasına LED geceleri bağladılar en son dublör ile bir gerçeklik yarışları yapmış yıldız. Kaygan görünümlü video Imatra, Finlandiya, sıfırın koşullarında vuruldu ve motosiklet ve Antti Leppänen, 26, bitiş çizgisine savaş binmiş Salin Joonas, 22, görür. )
  • Speed Of Led Lights Barracuda Crosskart vs Motorbike 2017
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)