Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Need For Speed Payback Official Story Trailer


 • 19 Ekim 2017, Perşembe - 15:19 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • Need for speed now for many of us, the good old days. Still, since those days, successful players need for speed somewhere in the US re-released the belief tha...
  Need for speed now for many of us, the good old days. Still, since those days, successful players need for speed somewhere in the US re-released the belief that it would be crumbs.

  The concept of Payback scenarios for a racing game with need for speed once more comes to get us to admit to. NFS attempts fairly in the past, although in a way it was unable to achieve full success. This time I want to see a payback for all the movies of fast and furious will be able to obtain the success that she inspired pretty?


  ( Need for Speed artık birçoğumuz için eski, güzel günlerde kaldı. Yine de o günlerden beri içimizde bir yerlerde başarılı Need for Speed oyununlarının yeniden piyasaya sürüleceğine dair bir inanç kırıntısı bulunuyor.

  Need for Speed Payback bir kez daha senaryolu yarış oyunu kavramını bize kabul ettirmek için geliyor. Geçmişte NFS bunu çok denese de bir şekilde tam başarı sağlayamadı. Bu sefer Fast and Furious filmlerinden hayli esinlenen Payback bakalım istediği başarıyı elde edebilecek mi? )
 • Need For Speed Payback Official Story Fragman
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)