Sıradaki
5
İptal

Adam 20.000 $ Bina Ahşap Konsept Otomobili Gününü Geçirdiği Arabada Mutfak Bölümünde


  • 19 Ekim 2017, Perşembe - 16:07 tarihinde eklendi.
  • Kategori Otomobil ve Taşıtlar

  • WITH a cruising speed of 55mph, this wooden car is a carpentry project with a difference. Created by Romanian Peter Szabo, the vehicle took more than 4,500 hou...
    WITH a cruising speed of 55mph, this wooden car is a carpentry project with a difference. Created by Romanian Peter Szabo, the vehicle took more than 4,500 hours to build over three years and cost $20,000 in hard ash wood. Nicknamed ‘Julia', the vehicle combines the retro lines and old school growl of a classic automobile with modern innovations such as tablet-controlled headlights and music. Now complete, he likes nothing better than driving the unique car around his home village - and receiving admiring waves from his neighbours.


    ( 55mph bir seyir Hızı İLE, bu ahşap bir araba fark marangozluk bir proje. Romen Peter Szabo tarafından oluşturulan, aracın üç yıl içinde inşa etmek ve sabit kül ahşap 20.000 $maliyet 4.500 saat sürdü. ‘Julia' lakaplı, araç gibi tablet kontrollü farlar ve müzik gibi modern yenilikler ile klasik bir otomobil retro çizgiler ve Eski Okul growl birleştirir. Tam şimdi, köyünü etrafında benzersiz araba sürüş daha iyi bir şey seviyor - ve komşularından hayran dalgaları alma. )
  • Car-pentry Building Wooden Concept Car 2017 20.000 $
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)