Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Hayatımız Boyunca Kandırıldığımızın Kanıtı 10 Büyük Yalan


 • 3 Kasım 2017, Cuma - 11:36 tarihinde eklendi.
 • Kategori Eğlence

 • Doğru sandığımız ama yalan olan bilgilerle hayatımız boyunca yaşadık, hayatımız boyunca kandırıldığımız, gerçek değil yalan olduğu halde ha...
  Doğru sandığımız ama yalan olan bilgilerle hayatımız boyunca yaşadık, hayatımız boyunca kandırıldığımız, gerçek değil yalan olduğu halde hala inandığımız bir çok şey var.
  Zararsız görülen bir yalan zaman içinde tekrarlana tekrarlana yayılır ve bir gerçekmiş gibi algılanmaya başlar. Yalan olduğu halde gerçek olduğunu düşündüğümüz o kadar çok bilgi var ki. Ya gerçek olduğuna çok emin olduğumuz şeyler bir yalandan ibaretse ve biz bunu bilmiyorsak. Ya hayatımız bir yalansa? O kadar da değil. Bu videoda size hayatın sırrını vaadetmiyorum ama bir çok bilgiyi öğrendiğinizde şaşıracağınıza eminim. İnandığımız bazı yalanlar gündelik hayata dair yalanlar, bazıları uzay güneş ve dünya hakkında yalanlar, bazıları ise tamamen uydurma şehir efsanelerinden ibaret.
  Hayatımız Boyunca Kandırıldığımızın Kanıtı 10 Büyük Yalan videomuzda, hala inandığımız 10 yalanı, yanlış olduğu halde doğru olduğunu sandığımız yalanları, hayatınızın yalan olduğunu kanıtlayan 10 inanılmaz bilgiyi, bizi kandırmak için uydurulmuş büyük yalanları izleyeceksiniz.

  Dünya gerçekten yuvarlak mı?
  Yarasalar gerçekten kör mü?
  Güneş ne renk? Ya da başka bir deyişle güneş sarı mıdır?
  Uykuda gerçekten böcek yutuyor muyuz?
  Boğalar kırmızı renkten nefret eder mi gerçekten?
  Bir binadan atılan bozuk para kafamıza düşse ne olur?
  Albert Einstein kötü bir öğrenci miydi?
 • yalan eğlence
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)