Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Flaş Eli̇z Sakuçoğlu Ve Hakan Sabancı Tekrar Bi̇r Arada


  • 3 Kasım 2017, Cuma - 14:54 tarihinde eklendi.
  • Kategori TV & Magazin

  • Son dönemin hızlı çapkınlarından Hakan Sabancı, bir süre önce ünlü stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu'nun gönlünü çalmıştı. Cicim aylarını ...
    Son dönemin hızlı çapkınlarından Hakan Sabancı, bir süre önce ünlü stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu'nun gönlünü çalmıştı. Cicim aylarını gözlerden uzak yaşamayı tercin eden aşıkların, bu kurallarını önceki akşam bozacaklarını düşünmüştüm. Çünkü fanatik bir Beşiktaş taraftarı olan ve yurt içi-yurt dışı deplasmanlar dahil takımın hiçbir maçını kaçırmayan Sabancı'nın, Sakuçoğlu'nu önceki akşam oynanan Beşiktaş-Leipzig maçına götüreceğini düşündüm. Ancak fanatik Fenerbahçeli Sakuçoğlu, stada gitmedi ve sevgilisinin takımını uzaktan desteklemeyi tercih etti.

    Eliz Sakuçoğlu, maçtan önce Instagram'dan Beşiktaş'a desteğini gösterdi ve şu notu paylaştı: "Bugün gönüller siyah-beyaz... Fener'im oynadığında hep tutturuyorum. Bugün ilk Beşiktaş tahminimi yapıyorum, umarım Allah utandırmaz. 2-1 BJK alır; goller de Tosun ve Babel'den gelir diyorum." Beşiktaş'ın 2-0 galip geldiği maçta, Babel'in gol atacağı tahminini de tutturan Sakuçoğlu, bitiş düdüğünün ardından yine sosyal medyadan 'Tebrikler Kara Kartal' diyerek sevgilisinin takımını tebrik etti.
  • magazindunyasi
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)