Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Trafi̇kte Darp Edi̇len Banu Parlak O Ki̇şi̇leri̇n Peşi̇ni̇ Bırakmayacak


 • 3 Kasım 2017, Cuma - 15:01 tarihinde eklendi.
 • Kategori TV & Magazin

 • Sosyal medyada şarkılarıyla şöhreti yakalayan Banu Parlak, o anları şu cümlelerle anlattı: “Biz trafikte giderken eşim yol istedi, onun arkasından...
  Sosyal medyada şarkılarıyla şöhreti yakalayan Banu Parlak, o anları şu cümlelerle anlattı: “Biz trafikte giderken eşim yol istedi, onun arkasından diğer arabalar da geldi. Eşim de bekleyin, konuşalım dedi. Sonra zorla arabayı sağa çektirdiler. Okan ben tam arabadan çıkarken saldırıya uğradı. Darp olduğu halde bir takipsizlik var ama peşini bırakmayacağım.”

  Olay esnasında çok korktuğunu belirten Parlak, “illa bizim ölmemiz ve yaralanmamız mı gerekiyordu? Bir şey yapılmasını istiyorum” dedi.

  Sosyal medyada şarkılarıyla şöhreti yakalayan Banu Parlak’ın, geçtiğimiz günlerde trafikte seyir halinde olan eşi Okan Öztürk şehir magandaları tarafından darp edilmişti.

  Banu Parlak ve eşi Okan Öztürk, geçtiğimiz hafta trafikte seyir halindeyken şehir magandaları tarafından darp edilmişti. Olay sonrası dudağına iki dikiş atılan Okan Öztürk darp raporu alıp şikayetçi olmuştu.
 • magazindunyasi
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)