Sıradaki
5
İptal

Ver Kaç Türk Film İzle


 • 15 Kasım 2017, Çarşamba - 17:54 tarihinde eklendi.
 • Kategori Yerli Filmler

 • Herkese Merhaba Arkadaşlar Son Jenerik Kanalıma Hoş Geldiniz.
  Öncelikle Bu Tarz Dizi , Fragman Ve Filmlerin Devamının Ve Sürekliliğinin Sağlanması ...
  Herkese Merhaba Arkadaşlar Son Jenerik Kanalıma Hoş Geldiniz.
  Öncelikle Bu Tarz Dizi , Fragman Ve Filmlerin Devamının Ve Sürekliliğinin Sağlanması İçin Kanalıma Abone Olursanız Çok Sevinirim.
  İstediğiniz Dizi,Film, Çizgi Film Veya Herhangi Bir İçeriği Aşağıda Yorum Olarak Belirtirseniz En Kıssa Zamanda Yüklemelerini Yapabiliriz.

  Herkese İyi Seyirler Dilerim.

  Seyredelim Ailesini Sosyal Medya Hesaplarından Takip Etmeyi Unutmayın.

  tr-tr.facebook.com/seyredelim/
  twitter.com/seyredelim
  www.instagram.com/seyredelim/

  Filmin Konusu : Futbol deyince ülkemizde akan sular durur. Bazen futbolla yatıp futbolla kalkan milletiz. Hal böyle olunca tuttuğu takıma gönülden bağlı olan taraftarlar olabiliyor. İşte bu taraftarlar takımları için ellerinden gelen her şeyi yapmaktan çekinmeyen tutkulu taraftarlardır. Bazen kantarın ucunu kaçırıp işi öylesine abartanlar var ki sormayın gitsin… Onların yaptıklarını, yapacaklarını normal sıradan bir taraftar yapamaz yapmaz. Hatta onları anlayamazlar. Aşk gibi bir şey bu ya… Sedat ile Fikret birbirine çok yakın arkadaşlardır. Bu ikilide futbola gönülden bağlıdır. Hatta gönüllerinde yer alan tek aşk futboldur. Mahallelerinde yer alan Kadırga Spor Kulübü’ne çok ilgilidirler. Bu kulübü ileri noktalara taşımak için takımı ilerilere taşıyacak yıldız kalibresinde bir futbolcu transferi yapmaya karar verirler. Laki futbolda en önemli unsur maddiyattır. Paran varsa dünya yıldızlarını bile takımına getirirsin. Lakin kulübün kasası tam takır kuru bakırdır. Bir yerlerden para bulmaları lazımdır. Ama nereden ? Ya da hayırsever biri bağışta bulunacak ki transfer için gerekli parayı denkleştirebilsinler. İkili kara kara düşünürken kulübün eski üyelerinden olann Tevfik Amca sahibi olduğu arabasını feda eder. Transferi bir an önce gerçekleştirmek için araayı nakit paraya dönüştürmek lazım. Zira transfer zamanı dolmak üzeredir. Bir şekilde tanıdık birinden arabanın ederi tutarında parayı alır. Tabi buna kefalet olarak senet imzalar. Tam arabayı teslim edecekti ki araba çalınır. Hayda… Sedat ve yakın arkadaşı çalınan arabanın peşinden koşarlarken bir yandan borçlu oldukları adamlarla başlarının belaya girmesi ile kendilerini birden maceranın ortasında bulmaları ile şekillenen filmdir.

  Keyifli seyirler diler filmozu1.net

  Film Hakkında Bilgiler

  Filmin Türü : Komedi, Dram
  Filmin Yapımı : 2017 – Türkiye
  Filmin Süresi : 01 Saat 35 Dakika
  Filmin Senaristi : Ali Ersin Kelleci, Onur Karataş
  Filmin Yönetmeni : Orçun Benli
  Filmin IMDB Puanı : –
  Filmin Vizyon Tarihi : 15 Eylül 2017
  Filmin Başrol Oyuncuları : Fırat Tanış, Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Yılmaz Gruda, Fatih Koyunoğlu, Perihan Ünlücan, Özgün Çoban, Mehmet Ali Kaptanlar, Serdal Genç, Ahmet Fuat Onan, Ercan Yazgan, Kayahan Yıldızoğlu, İsmail Oral, Sefa Zengin, Murat Şahan, Eray Özbal, Levent Tülek, Cenk Ertan
  Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Ver Kaç

  Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri

  Yapım: 2017 - Türkiye

  IMDB Puanı: 6.3

  Yönetmen: Orçun Benli

  Oyuncular: Fırat Tanış, Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Yılmaz Gruda, Fatih Koyunoğlu, Perihan Ünlücan, Özgün Çoban, Mehmet Ali Kaptanlar, Serdal Genç, Ahmet Fuat Onan, Ercan Yazgan, Kayahan Yıldızoğlu, İsmail Oral, Sefa Zengin, Murat Şahan, Eray Özbal, Levent Tülek, Cenk Ertan
 • Ver Kaç Yerli Film İzle
daha fazla göster daha az göster
  Yorumlar (0)