Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

The Surge A Walk In The Park Teaser Trailer PS4


 • 19 Kasım 2017, Pazar - 21:20 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • Hardcore action RPG The Surge is about to receive brand new content with a major new expansion! A Walk in the Park is coming December 5 to PlayStation®4. Watc...
  Hardcore action RPG The Surge is about to receive brand new content with a major new expansion! A Walk in the Park is coming December 5 to PlayStation®4. Watch today’s Teaser Trailer to get a first glimpse of the amusement park-gone-wrong, CREO World!

  CREO World presents a wealth of fresh challenges for players. Originally created to celebrate CREO and its mission, the park is a radically different setting from the rest of the complex, full of branching paths and secrets to discover. Survive the raging mascots and explore the park's attractions, before taking on a fearsome boss in the devastated park. Through technical and spectacular fights, you will face this new threat, cutting and equipping 16 all-new weapons, sets of armor, and new implants to upgrade and further customize the way you want to play.

  New players will also be able to embark on the ultimate The Surge experience with the Complete Edition, which will include the full game and all of its DLCs, including A Walk in the Park.

  Rated Mature: Blood & Gore, Intense Violence, Strong Language

  ( Hardcore action RPG Surge, büyük bir yeni genişleme ile yepyeni bir içerik almak üzeredir! Parkta Yürüyüş 5 Aralık'ta PlayStation®4'e gelecek. Eğlence parkının kaybolduğu CREO World'e bir göz atmak için günün teaser fragmanını izleyin!

  CREO World, oyuncular için yeni meydan okumalar sunmaktadır. Başlangıçta CREO'yu ve misyonunu kutlamak için kurulan park, keşfedilecek dallanma yolları ve sırlardan oluşan kompleksin geri kalanından tamamen farklı bir konumdadır. Zarar gören maskotları canlandırabilir ve yıkılmış parkta korkunç bir patron almadan parkın cazibe merkezlerini keşfedebilirsiniz. Teknik ve muhteşem kavgalarla, bu yeni tehditle yüzleşeceksiniz; oynamak istediğiniz yolu yükseltmek ve daha da özelleştirmek için tüm yeni silahları, zırh setlerini ve yeni implantları kesip donatıyorsunuz.

  Yeni oyuncular ayrıca The Aston Park'ta da dahil olmak üzere tüm oyunlarını ve tüm DLC'lerini içerecek olan The Complete Edition ile The Surge deneyimine başlayabilecekler.

  Olgun Anne Derecesi: Kan ve Gore, Yoğun Şiddet, Güçlü Dil )
 • The Surge A Walk In The Park
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)