Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Engi̇n Altan Düzyatan'dan İki̇nci̇ Çocuk Müjdesi̇


 • 30 Kasım 2017, Perşembe - 10:06 tarihinde eklendi.
 • Kategori TV & Magazin

 • Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Vakıfbank’ın reklam yüzü oldu. 1 yıllık anlaşma karşılığında 6 milyon lira aldığı öğrenilen Düzyatan, ...
  Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Vakıfbank’ın reklam yüzü oldu. 1 yıllık anlaşma karşılığında 6 milyon lira aldığı öğrenilen Düzyatan, önceki gün Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansmanda kamera karşısına geçti.
  Diriliş Ertuğrul dizisiyle ekranlarda boy gösteren Engin Altan Düzyatan, önceki gün reklam yüzü olduğu Vakıfbank’ın Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansmanında görüntülendi.
  Bir yıllık anlaşma karşılığında 6 milyon lira aldığı öğrenilen Düzyatan: “Güzel bir anlaşma oldu. Vakıfbank daha önce de çalıştığım bir marka. Diziden dolayı reklam tekliflerini kabul etmiyordum ama artık dizi oturdu ve bu reklam filminin dizideki karakterimi etkilemeyeceğini düşündüğüm için kabul ettim.” dedi.
  Düzyatan, Diriliş Ertuğrul dizisinin çekimlerinde yaşadığı zorlukları: “Çok zor şartlarda çalışıyoruz. Sürekli çamurun içinde, sürekli soğuktayız. Kendimizi korumamız çok zor. Ben vitaminlerle ayakta duruyorum. Bizim dizinin yapısı itibariyle çekimler dışarıda oluyor ve korunmak zor oluyor ama karşılığını alıyoruz.” sözleriyle anlattı.
  Ünlü oyuncu, oğlu Emir Aras’ın tek çocuk olarak büyümesini istemediğini söyleyerek, ikinci kez baba olacağının sinyalini de verdi.
  Düzyatan, ailecek bir filmde oynamayı düşünür müsünüz sorusuna ise bakın nasıl bir cevap verdi!
 • magazindunyasi
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)