Sıradaki
5
İptal

Fatih Eryılmaz "Fetö Üyeleri Şuan Cezaevlerinde Radikalleşiyorlar"


 • 9 Aralık 2017, Cumartesi - 11:56 tarihinde eklendi.
 • Kategori FETÖ

 • Emekli polis müdürü ve İYİ Parti Kurucu Üyesi Fatih Eryılmaz, cezaevlerinde bulunan FETÖ'cülerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  Kaynak ...
  Emekli polis müdürü ve İYİ Parti Kurucu Üyesi Fatih Eryılmaz, cezaevlerinde bulunan FETÖ'cülerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  Kaynak Yeniçağ: Fatih Eryılmaz: "FETÖ üyeleri şuan cezaevlerinde radikalleşiyorlar" .15 Temmuz gazisi olan emekli polis müdürü ve İYİ Parti Kurucu Üyesi Mehmet Fatih Eryılmaz, Medyascope TV'de İrfan Bozan'ın konuğu oldu. Fethullahçı Terör Örgütü üyeleri ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Eryılmaz, "Daha önce birbirlerini tanımayan FETÖ üyeleri şuan cezaevlerinde radikalleşiyorlar” ifadelerini kullandı.İşte Eryılmaz'ın o açıklamaları:"FETÖ ÜYELERİ ŞU AN CEZAEVLERİNDE RADİKALLEŞİYOR""Biraz önceki piramidin en alttan başlanması, cezaevlerine sempatizan diyebileceğimiz ve ibadet kısmındakilerin doldurulması büyük bir hataydı. Bunlar tamamen başı boş bırakılmalıdır gibi bir şey söylemiyorum. Bunlar için bir ıslah programı gündeme gelebilirdi. Islah programı gündeme gelmedi, maalesef hücre metoduyla çalışan, sokakta birbirini tanımayan FETÖ’cüler, bugün cezaevinde aynı koğuşta radikalleştikçe radikalleşiyorlar. Zaten cezaevleri şöyledir, mesleğimden dolayı bildiğim bir yer, bildiğim bir konu. Ezoterik olmayan kişiler veya yapılar bile ezoterik olur. Bir şeye inanmak, bir şeye bağlanmak ister. Zaten ezoterik olan bir yapı, acaba burdan toplu eğitim sonucunda, kampa dönüşmüş cezaevinden sonra nasıl çıkacak, bu tabi ki başımıza bela olacak."
  Kaynak Yeniçağ: Fatih Eryılmaz: "FETÖ üyeleri şuan cezaevlerinde radikalleşiyorlar"
 • fetö fetullah teror orgutu
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)