Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı


 • 17 Aralık 2017, Pazar - 13:28 tarihinde eklendi.
 • Kategori Fragmanlar

 • Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı Yayında! Metin, kaza yapan bir araçtan küçük bir çocuğu kurtarır! Eğlence dolu yeni bölüm 23 Aralık Cumartes...
  Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı Yayında! Metin, kaza yapan bir araçtan küçük bir çocuğu kurtarır! Eğlence dolu yeni bölüm 23 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

  Bir minübüs kaza yapar ve yanmaya başlar. İçinde ise, bir çocuk vardır. O sırada oradan geçen Metin olaya şahit olur. Çocuğu fark eder ve canını hiçe sayarak küçük çocuğu yanan arabadan dışarı çıkarmayı başarır. Bu olay sonrasında önemli bir gelişme yaşanır.

  Neriman Anne, Seher ve Çetin gelini Olga ile sorun yaşayan Behiye'yi sakinleştirmeye çalışırlar. Onu duyduğu "Torun" kelimesi biraz olsun rahatlatır.

  Çağatay ise, müşterisini bıraktıktan sonra arabasını çaldırır. Bunu duyan Neriman Anne şok olur.

  Metin'i bekleyen önemli gelişme ne? Behiye, Rus gelini Olga'yı benimseyecek mi? Çağatay'ın çaldırdığı araba bulunacak mı? Mahallede daha ne çılgın ve eğlenceli anlar yaşanacak?

  Dostlar Mahallesi 1. Bölüm Özeti

  Sımsıcak, birbirine bağlı, sevgi dolu insanlardan oluşan bir mahalle. Dedikoducu kuaförü, öfkeli kasabı, delikanlı taksicileri, afacan çocukları, ne ararsan var. Dostlar Mahallesi cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

  Birbirine siyahla beyaz kadar zıt taksici kardeşler Metin’le ile Çetin’in hem sevgi hem çatışma dolu hikayesi,taksi durağının sahibi ve tüm mahallelinin ablası Neriman Anne’nin zorluklar karşısındaki dimdik duruşu, yetenekli oğlu Çağatay’ın oyunculuk hayalleriyle çelişen gelecek beklentileri, birbirlerine tutunarak ayakta kalan baba kız Hasan ve Bahar’ın hikayesi, Rus aşkını çok sevdiği annesine kabullendirmeye çalışan Selim’in yaptıkları, çapkın, işe yaramaz kocasını hem seven hem terlikle döven Seher’i, bir yandan eltisiyle bir yandan kızının ergenlik bunalımlarıyla uğraşan Füsun’u, başlarına ne dert açarlarsa açsınlar tatlı yaramazlıklar yapmaktan vazgeçmeyen Yamaç’ la Serkan’ın hikayesi Dostlar Mahallesi’nde ekrana geliyor.

  Dostlar Mahallesi, heyecan dolu yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
 • Dostlar Mahallesi
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)