Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Hande Yener Serengil'den Özür Dileyeceğine Güzel Oldu Dedi


 • 4 Ocak 2018, Perşembe - 14:46 tarihinde eklendi.
 • Kategori TV & Magazin

 • Hande Yener, Serengil’in üstü çıplak bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp gündeme bomba gibi düşmüştü. Önceki gün Levent’te g...
  Hande Yener, Serengil’in üstü çıplak bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp gündeme bomba gibi düşmüştü. Önceki gün Levent’te görüntülenen Yener, yaptığı bu çirkin saldırıdan ve başlatmış olduğu kavgadan pişman olmadığını belirterek “Çok güzel oldu.” dedi.
  Ünlüler dünyasında kavgalar, skandallar, dedikodular bir türlü bitmek bilmiyor.
  2017 yılının son günlerinde Hande Yener ve Seren Serengil’in “telifmetre” kavgası gündeme bomba gibi düşerken, Serengil’e yapmış olduğu Yener’in yaptığı çirkin saldırıyı ısrarla savunması ve üstüne basa basa “Çok güzel oldu.” demesi oldukça dikkat çekti.
  Hande Yener geçtiğimiz gün, sosyal medya hesabından Seren Serengil’in üstü çıplak bir fotoğrafını paylaşıp, herkesi şaşkına çevirmişti. Yener, paylaşım sonrası eleştirilerin de hedefi oldu.
  Önceki akşam Levent’te objektiflere yansıyan Yener, yeni bir kavgayı ateşleyecek cinsten açıklamalarda bulundu.
  Aldığı onca eleştiriye rağmen pişman olmadığını söyleyen Yener, “Ben işimi konuşmak istiyorum, boş konuşmak istemiyorum. Çok güzel oldu.” dedi.
  Halktan gelen tepkiler hatırlatılınca ise Yener, “Halkın tepki verdiği falan yok, bot hesaplardan yazdıranlarla gaza gelip bana boş sorular sormayın. Bilgisiz bir insana sadece listeleri gösterdim” diyerek Serengil’e bir gönderme daha yaptı.
  Serengil’in kendisini mahkemeye vermesiyle ilgili ise “Paylaşım Google’da var, ben o fotoğrafı kasamdan çıkarmadım” diyerek Yener, yaptığı çirkin saldırıyı resmen savundu
 • Magazin Seren Serengil Hande Yener İzle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)