Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Hatice Şendil Ve Eşi Burak Sağyaşar'dan Oğullarına Sansür


 • 4 Ocak 2018, Perşembe - 14:48 tarihinde eklendi.
 • Kategori TV & Magazin

 • Ünlü oyuncu Hatice Şendil Sağyaşar ve eşi Burak Sağyaşar önceki akşam yakın dostları ile aile yemeği ve yeni yıl hediyeleri için Rumelihisarı'n...
  Ünlü oyuncu Hatice Şendil Sağyaşar ve eşi Burak Sağyaşar önceki akşam yakın dostları ile aile yemeği ve yeni yıl hediyeleri için Rumelihisarı'nda buluştu. Çıkışta, kucağında oğlu Can ile görüntülenen Hatice Şendil, "Hava soğuk Can'ı arabaya bırakayım.” dedi.
  Eşi Burak Sağyaşar ve oğlu Can’la birlikte önceki akşam objektiflere yansıyan Hatice Şendil oğlunun görüntülenmesini istemedi.
  Havanın da soğuk olması nedeniyle oğlunun arabaya götürülmesini isteyen Şendil, “Ailece yemek yedik. Can büyüdü 7 aylık oldu. Onun sağlıklı bir şekilde büyümesi bizim için çok önemli.” dedi.
  Çocuk olduktan sonra hayatının tamamen değiştiğini söyleyen Şendil, “Anne olduktan sonra daha hassas, daha temkinli bambaşka biri olduk. Artık her şeyimizi Can’a göre ayarlıyoruz.” dedi.
  Hamilelik döneminde yirmi kilo aldığını söyleyen Şendil, “Aldığım kiloların tamamını verdim ama biraz daha verebilirim.” dedi.
  Güzel oyuncu, 2017’nin en büyük getirisi olarak bakın ne söyledi!
 • Magazin Hatice Şendil Burak Sağyaşar İzle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)