Sıradaki
5
İptal

Kendisi ile Evlenen Kadın Kendisini Aldattı


 • 5 Ocak 2018, Cuma - 13:37 tarihinde eklendi.
 • Kategori Eğlence

 • Kendisi ile evlenerek kamuoyunda oldukça ilgi çeken İngiliz Sophie Tanner, bir adamla sevgili olarak kendisini aldattığını söyledi.37 yaşındaki İngi...
  Kendisi ile evlenerek kamuoyunda oldukça ilgi çeken İngiliz Sophie Tanner, bir adamla sevgili olarak kendisini aldattığını söyledi.37 yaşındaki İngiliz kadın Sophie Tanner, 2015 yılında yaptığı bir düğün töreninde kendisi ile evlendi. Düğünde davetliler bulundu ve babası, Sophie'yi nikahın yapılacağı yere getirdi.

  KENDİNİ BİR ADAMLA ALDATTI

  Evlendikten sonra ortalıkta görünmeyen Sophie, çıktığı sabah programında kendi kendisini başka bir adam ile aldattığını itiraf etti.

  "ASLA KENDİMDEN BOŞANMAYACAĞIM"

  Sophie erkek arkadaşı Ruari Barratt ile programa çıktı. Ruari, programda Sophie ile beş ay önce tanıştıklarını ve ilişki yaşamaya başladıklarını söyledi.

  Sopihe ve erkek arkadaşı iki ay önce ilişkilerini bitirdi. Sophie, kendi kendini aldatmasına rağmen hiçbir zaman kendisinden boşanmayacağını söyledi. Sophie, kendisi kendi ile yaptığı evliliğin yaşam boyu sorumluluk gerektirdiğini ve bundan her zaman mutluluk duyduğunu söyledi.
 • Kendisi ile Evlenen Kadın Kendisini Aldattı eğlence izle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)