Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Ajda Pekkan'dan Bülent Ersoy Yorumu Bizi Kapıştırmaya


 • 22 Ocak 2018, Pazartesi - 12:55 tarihinde eklendi.
 • Kategori TV & Magazin

 • Türk Pop Müziği'nin efsanelerinden Ajda Pekkan, müzik kariyerindeki başarısını podyuma da taşımaya karar verdi. Ajda Pekkan moda sektörüne ilk adı...
  Türk Pop Müziği'nin efsanelerinden Ajda Pekkan, müzik kariyerindeki başarısını podyuma da taşımaya karar verdi. Ajda Pekkan moda sektörüne ilk adımını modacı Zeynep Kartal ile birlikte atıyor.
  Ajda Pekkan By Zeynep Kartal markasıyla şubat ayında ilk kez modaseverlerle buluşacak olan koleksiyon özel bir defileyle London Fashion Week’te podyumda olacak.
  Ajda Pekkan bugün yaptığı basın toplantısı ile markasının tanıtımını yaptı.
  “Ajda Pekkan markasını sevenlerime ve size sunmak için titizlikle çalışıyorum.” diyen Süper Star bugüne kadar teklifler aldığını ama bu projenin uluslararası platformda olmasının kendisi için cazip olduğunu belirtti.
  Yeni markası için doğuma hazırlanır gibi hissettiğini söyleyen Ajda Pekkan, Bakü’de verdiği konser sonrası katıldığı partideki görüntüleri hakkında da konuştu:
  “Herkes eğlenirken orada, ben de bizi temsilen onlara katılayım dedim.”
  Bülent Ersoy’un kendisi için söylediği övgü dolu sözlere de cevap veren Pekkan:
  “Bülent hanım benim çok sevdiğim, saydığım, değer verdiğim hem ses hem de insan. Bizi gıyaben kapıştırmaya çalışıyorlar, öyle bir şey yok.” dedi.
 • Magazin Ajda Pekkan Bülent Ersoy İzle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)