Sıradaki
5
İptal

Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe Dublaj İzle


 • 24 Ocak 2018, Çarşamba - 18:09 tarihinde eklendi.
 • Kategori Bilim Kurgu & Fantastik

 • Artık dünya yaşanılabilir bir yer olmaktan çıkmıştır nedeni ise güneş patlamalarıdır ve çok ani iklim değişikliklerine neden olmaktadır. Dondu...
  Artık dünya yaşanılabilir bir yer olmaktan çıkmıştır nedeni ise güneş patlamalarıdır ve çok ani iklim değişikliklerine neden olmaktadır. Dondurucu soğuklar birden kavurucu sıcaklara dönüşüyor. Dünya üzerinde insanların yaşama şansı yok denecek kadar aza düşüyordu. Bunu farkeden hükümetler bir mucit tarafından teknoloji kullanılarak uydular ve sinyaller ile bu durumu kontrol altına almayı başarmış ve uzun zamandırda bu sistemin hata yaptığı görülmemiştir. Fakat birden bire bu kazalar tekrarlamaya başlayacak kontrol gemisi içerisine yüklenen bir virüs yüzünden bilinçli bir şekilde silaha dönüştürülmüştür.

  Herkese Merhaba Arkadaşlar Son Jenerik Kanalıma Hoş Geldiniz.
  Öncelikle Bu Tarz Dizi , Fragman Ve Filmlerin Devamının Ve Sürekliliğinin Sağlanması İçin Kanalıma Abone Olursanız Çok Sevinirim.
  İstediğiniz Dizi,Film, Çizgi Film Veya Herhangi Bir İçeriği Aşağıda Yorum Olarak Belirtirseniz En Kıssa Zamanda Yüklemelerini Yapabiliriz.

  Herkese İyi Seyirler Dilerim.

  Seyredelim Ailesini Sosyal Medya Hesaplarından Takip Etmeyi Unutmayın.

  tr-tr.facebook.com/seyredelim/
  twitter.com/seyredelim
  www.instagram.com/seyredelim/

  Yapım :2017 Filmleri
  İMDB Puanı :5.4
  Tür :Bilim Kurgu Filmleri
  Süre :01:49:00
  Dil :Türkçe Dublaj
  Kategori :Yabancı Filmler
 • Uzaydan Gelen Fırtına Uzaydan Gelen Fırtına İzle Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe Dublaj Hd İzle Uzaydan Gelen Fırtına Hd İzle Uzaydan Gelen Fırtına Film İzle Geostorm İzle Geostorm Hd İzle Geostorm Türkçe Dublaj İzle Geostorm Türkçe Dublaj Hd İzle izle
daha fazla göster daha az göster
  Yorumlar (0)