Sıradaki
5
İptal

Merve Özbey Acı Kaybının Ardından Sahneye Çıktı


 • 29 Ocak 2018, Pazartesi - 14:13 tarihinde eklendi.
 • Kategori TV & Magazin

 • Geçen günlerde babaannesini kaybeden ünlü şarkıcı Merve Özbey acı haberi sosyal medyadan duyurmuştu. Şarkıcı “Show must go on” yani sahne devam...
  Geçen günlerde babaannesini kaybeden ünlü şarkıcı Merve Özbey acı haberi sosyal medyadan duyurmuştu. Şarkıcı “Show must go on” yani sahne devam etmeli desturunu yerine getirdi ve dün akşam sahne aldı.
  Taksim’ de bir mekanda sahne alan şarkıcı Merve Özbey sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.
  Geçen günlerde önce eniştesini ardından babaannesini kaybeden genç şarkıcı üzüntüsünü sosyal medya hesabından; “Büyük bir sınavdan geçiyorum. Sevdiklerim tek tek elimden gidiyor. Hoşçakal pamuk babaannem." sözleriyle ifade etmişti.
  Özbey, sahne almadan önce muhabirlere yaptığı açıklamada, konserlerin yoğun olduğunu aynı zamanda da albüm çalışmasına devam ettiğini belirtti.
  Üst üste acı kayıplar yaşayan Merve Özbey, büyük bir sınavdan geçtiğini, böyle acı olayların sahneyi değil ama güncel hayatını sekteye uğrattığını vurguladı. Özbey, “Bugünlerde geçecek elbet, işimi asla aksatmadım aksatmam da… Ne olursa olsun herkes gibi işimizi aksatmamaya özen gösteriyoruz” dedi.
  Öte yandan saçlarını da devamlı değişik stil de yapan şarkıcı bu sefer kıvırcık bir tarz seçerek hayranlarının karşısına çıktı.
 • Magazin Merve Özbey Merve Özbey Acı Kaybının Ardından Sahneye Çıktı izle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)