Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Fikret Orman Duruma El Koydu


 • 10 Şubat 2017, Cuma - 00:24 tarihinde eklendi.
 • Kategori Spor

 • Kardemir Karabükspor maçı hazırlıklarının İstanbul ayağını tamamlayan Beşiktaş, son çalışmasını bu akşam Karabük'te yapacak.

  Zorlu deplasman...
  Kardemir Karabükspor maçı hazırlıklarının İstanbul ayağını tamamlayan Beşiktaş, son çalışmasını bu akşam Karabük'te yapacak.

  Zorlu deplasman öncesinde İstanbul'da yapılan son antrenmana Başkan Fikret Orman gelerek takıma moral ziyareti yaptı.

  Teknik heyet ve futbolculara destek olan Fikret Orman, Atiba'nın da doğum gününü kutladı. Kardemir Karabükspor maçında alınacak 3 puanın rakipler üzerinde yapacağı baskıyı bilen Orman, futbolculara moral verdi.

  Teknik direktör Şenol Güneş'in zorlu mücadelede Fenerbahçe maçının 11'ini bozmayı düşünmediği, cezalı Tosic yerine Mitrovic'i oynatmayı planladığı öğrenildi.

  Ersan'ın yapılan antrenmanlarda fiziki olarak durumunun iyi olduğu ve kadroda olabilecek seviyede olduğu belirtildi. Ancak Şenol Güneş'in takım içindeki dengeleri bozmamak adına Ersan'ı Karabük'e götürmediği ve yedek kulübesinde Atınç'ı oturtacağı öğrenildi.

  Öte yandan Kamerun ile Afrika Uluslar Kupası'ı kazanan Aboubakar'ın dün İstanbul'da olması bekleniyordu ancak yıldız futbolcu devlet töreni olacağı için rötarlı geldiği öğrenildi.

  Aboubakar, uçağının geç inmesinden dolayı Karabük'e giden kafilede yer almadı ancak sonrasında başka bir araçla Karabük'e gelerek kampa dahil olacak.


 • Zorlu deplasman öncesinde İstanbul'da yapılan son antrenmana Başkan Fikret Orman gelerek takıma moral ziyareti yaptı.
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)