Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

İki Genç Kız Sadece Tatil Yapıp Gezmek İstemişti Sonu Çok Kötü Biten 5 Tatil


 • 13 Haziran 2018, Çarşamba - 11:02 tarihinde eklendi.
 • Kategori Eğlence

 • Büyük hevesler ve heyecanla çıkılan tatiller kimi zaman hiç beklenmedik olaylara sahne acı sonıuçlara sahne olabiliyor.
  Konu:
  1. Mağara
  Gezi ve keşif...
  Büyük hevesler ve heyecanla çıkılan tatiller kimi zaman hiç beklenmedik olaylara sahne acı sonıuçlara sahne olabiliyor.
  Konu:
  1. Mağara
  Gezi ve keşif tutkunu Gary Lutes, bu heyecanı 9 yaşındaki oğlu Tim ve 13 yaşındaki oğlu Buddy ile paylaşmak istedi. Aile, 1990 yılında batı Virjinya'daki bir mağaraya geldikten sonra keşif için yola çıktı. Yanlarında ekstra yiyecek, su ve aydınlatma aparatlarının bulunduğu sırt çantası vardı. Ancak baba Gary Lutes hayati bir hata yaparak kendilerini ağırlaştıran bu çantayı mağaranın girişinde bıraktı.
  Ancak kasklarındaki fenerler Gary'nın hesapladığından çok daha erken sönmeye başladı. Labirent şeklindeki mağaranın içinde bir süre sonra tamamen karanlıkta kaldılar. Baba ve 2 oğlu zifiri karanlık mağarada yanlarındaki az miktar suyla, 5 gün boyunca kurtarılmayı bekledi. 5 günün sonunda ailenin mağara dışındaki aracını bulan yetkililer, yaptıkları arama sonucu 3 kişiye ulaşarak hastaneye kaldırdı.
  2. Bungee-Jumping
  Erin Langworthy adlı Avustralyalı kadın, bungee-jumping yapmak için Viktorya Şelalesi Köprüsü'nden atladığında, bir kabus senaryosu gerçeğe dönüştü.
  Bungee ipinin genç kadını tekrar yukarı çekmesi gerekirken, ip koptu.
  Kendini timsahlarla dolu Zambezi Nehri'nin sularında bulan Erin Langworthy, Avustralya'nın Kanal 9 televizyonunda yayımlanan görüntülerinde, hayatının mucize eseri kurtulduğunu anlattı.
  Zambiya ve Zimbabwe arasında sınırı oluşturan nehirde ayakları bağlı halde yüzen genç kadın, bir ara kayalara dolanan ip yüzünden boğulma tehlikesi de atlattı.
  Kıyıya ulaşmayı başaran Erin Langworthy, kaldırıldığı hastaneden taburcu edildi ve şu an iyi durumda.
  3. Yanlış Yol
  2006 yılında Amerikalı James Kim, karısı Kati, ve iki kızı ile Oregandan yola çıktı. Ormanlık alanda bir dönüşü kaçıran James Kim, bunun ne kadar pahalıye patlayacağını bilmiyorudu. Aile bir süre sonra kendilerini ormanın ortasında kaybolmuş halde buldu. Cep telefonlarından yardım çağırmak isteseler de erişim yoktu. Geceyi arabada geçirdiler. sabah uyandıklarında her tarafı kar kaplamıştı. Bir kaç gün sonra James Kim yürüyerek yardım bulmak için ailesinden ayrıldı. Ancak üzerinde yeterince kalın kıyafetler yoktu. Eşine, yardım bulamasa da günün sonunda geri döneceğine söz verdi. Ancak dönmedi. 9 günün sonunda aileyi arayan kurtarma ekipleri kati ve iki kızının içinde olduğu aracı buldu. james kim ise, ailesini kurtarmak için çıktığı yolda 25 kilometre yürüdükten sonra donarak hayatını kaybetmişti.
  4. Kayıp Bebek
  1980 yılında Avustralya'da Michael ve Lindy Chamberlain çifti 9 haftalık kızlarıyla birlikte kamp yapmaya gitti. çift bebeklerini çadırda uykuya yatırdıktan bir süre sonra çevredi kampçılardan biri çığlık sesi duydu. Hemen çarıda koşan anne, bebeğin kaybolduğunu gördü. çevrede dingo ayak izleri vardı. sabaha kadar yapılan aramalar sonuç vermedi.
  1982’de Lindy Chamberlain cinayetten, kocası ise cinayete suç ortağı olmaktan suçlu bulundu. Genç kadın 3 yıl ceazevinde kaldı. 1986'da bebeğin kayıp hırkası şans eseri bir dingo yuvasında bulununca bebeğin bu köpekler tarafından kaçırıldığı kesinleşti ve anne serbest bırakıldı.
  chamberlain ailesinin yaşadıkları "a cry in tha dark" adlı sinema filmine de konu oldu.
  5. Panama Gezisi
  Kris Kremers ve Lisanne Froom adında iki hollandalı genç kız, 2014 yılında Panama'ya geziye gitti. 1 Nisan'da ormanlık alanda köpekleriyle birlikte yürüyüşe çıktılar ancak onlardan bir daha haber alınamadı. Hollanda hükümeti devreye girdi, haftalar boyunca iki genç arandı. Ailesi, onların bulunmasına yardım edecekler için para ödülleri koydu. Ancak hiç bir sonuç alınamadı. 10 hafta sonra yürüyüşe çıktıkları noktanın 8 saat uzağında bir sırt çantası ve kemikler bulundu. kemikleri iki gence ait olduğu belirlenirken, çantadaki fotoğraf makinesinde yürüyüş sırasında çekildikleri son fotoğrafları bulundu. gençlerin başına ne geldiği ise hiç bir zaman öğrenilemedi.
 • İki Genç Kız Sadece Tatil Yapıp Gezmek İstemişti Sonu Çok Kötü Biten 5 Tatil eğlence izle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)