Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Aquaman Türkçe Altyazılı Fragman


 • 23 Temmuz 2018, Pazartesi - 16:10 tarihinde eklendi.
 • Kategori Fragmanlar

 • Aquaman fragmanını kaçırmayın. 28 Aralık'ta sinemalarda

  Yönetmenliğini James Wan’ın üstlendiği macera dolu aksiyon filmi ‘Aquaman’ Warner Bros....
  Aquaman fragmanını kaçırmayın. 28 Aralık'ta sinemalarda

  Yönetmenliğini James Wan’ın üstlendiği macera dolu aksiyon filmi ‘Aquaman’ Warner Bros. Pictures ile vizyona sunuluyor. Yedi denizlerin sualtı Dünya’sında nefes kesici görsellerin bulunduğu filmde Jasan Momoa ‘Aquaman’ karakteri ile başrolde. Film, orijinal hikayeden uyarlanılarak yarı insan yarı Atlantisli Curry’nin gerçekte kim olduğunu keşfetmeye ve doğuştan kazandığı kral sıfatına layık olmaya çabalamasını konu alıyor.

  Filmin diğer oyuncuları ise şöyle sıralanıyor: Amber Heard (“Justice League,” “Magic Mike XXL”), Oscar adayı Willem Dafoe (“Platoon,” “Spider-Man 2”), Patrick Wilson (“The Conjuring” filmleri, “Watchmen”), Dolph Lundgren (“The Expendables” filmleri), Yahya Abdul-Mateen II (gelecek “Baywatch,” Netflix filmi “The Get Down”), Oscar ödüllü Nicole Kidman (“The Hours,” “Lion”), Ludi Lin (“Power Rangers”), Temuera Morrison (“Star Wars: Episode II – Attack of the Clones,” “Green Lantern”).

  James Wan’ın yönettiği filmin senaryosu David Leslie Johnson-McGoldrick (“The Conjuring 2”), Will Beall (“Gangster Squad,” TV’s “Training Day” tarafından, hikayesi ise Geoff Johns & James Wan ve Will Beall ile birlikte yazıldı.orijinal DC, Aquaman’de uyarlanan karakterler Paul Norris ve Mort Weisinger tarafından yaratıldı. Filmin yapımını Peter Safran ve Rob Cowan üstlenirken, yönetici yapımcılığını ise Deborah Snyder, Zack Snyder, Jon Berg, Geoff Johns Walter Hamada üstleniyor.

  Wan’ın perde arkası yaratıcı ekibinde bir çok kez işbirliği yaptığı görüntü yönetmeni Don Burgess (“The Conjuring 2,” “Forrest Gump”), editor Kirk Morri (“The Conjuring” films, “Furious 7,” the “Insidious” films), yapım tasarımcısı Bill Brzeski (“Furious 7”), kostüm tasarımcısı Kym Barrett (“The Matrix” trilogy, “The Amazing Spider-Man”) bulunuyor. Filmin muziği Rupert Gregson-Williams (“Wonder Woman”) tarafından bestelendi.


  Warner Bros. Pictures, Safran Company yapımı, James Wan filmi ‘Aquaman’I sunar.
  28 Aralık 2018’den itibaren gösterime girecek filmi, 2D, 3D ve IMAX formatlarında bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures dağıtacak.
 • Aquaman Aquaman Fragman Aquaman Official Trailer Aquaman Türkçe Altyazılı Fragman Aquaman Türkçe Fragman
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)