Sıradaki
5
İptal

Grinç Türkçe Dublaj Fragmanı #2


 • 30 Temmuz 2018, Pazartesi - 14:24 tarihinde eklendi.
 • Kategori Fragmanlar

 • 23 KASIM 2018'DE SİNEMALARDA

  Tür: Animasyon
  Yönetmen: Scott Mosier, Yarrow Cheney
  Uyarlanan Kitabın Yazarı: Dr. Seuss
  Yapımcılar: Chris...
  23 KASIM 2018'DE SİNEMALARDA

  Tür: Animasyon
  Yönetmen: Scott Mosier, Yarrow Cheney
  Uyarlanan Kitabın Yazarı: Dr. Seuss
  Yapımcılar: Chris Meledandri, Janet Healy


  Illumination ve Universal Pictures sekizinci animasyon filmlerinde Dr Seuss’un sevilen klasiğinden uyarlanan Grinç filmini sunar. Grinç, Noel’i çalmak üzere bir göreve çıkan fakat küçük bir kızın cömert bayram anlayışından etkilenerek değişen alaycı bir huysuzun hikayesini anlatıyor. Komik, yürekleri ısıtan ve görsel olarak büyüleyici olan bu evrensel hikaye Noel ruhunu ve iyimserliğin boyun eğmez gücünü anlatıyor.

  Bir mağarada, sadece sadık köpeği Max’la yalnız bir hayat süren Grinç’i, Oscar adayı Benedict Cumberbatch seslendiriyor. Mağarası gündelik ihtiyaçlarının icatları ve tuhaf aletleriyle dolu olan Grinç, Who köyündeki komşularını sadece yiyeceği bittiği zaman görüyor.

  Her yıl Noel’de daha büyük, daha parlak ve daha gürültülü kutlamalarla huzurlu yalnızlığını bozmaktadır komşuları. Who sakinleri, bu yıl Noel’i üç kat daha büyük bir kutlamayla karşılayacaklarını ilan ettiklerinde Grinç, kendisi için biraz huzura ve sessizliğe kavuşmanın tek bir yolu olduğunu fark eder; Noel’i çalmak zorundadır. Bunun için de Noel gecesinde Noel Baba kılığına girmeye karar verir ve hatta işleri kızağını çekmesi için bezgin, uyumsuz bir geyiği kapana kıstıracak kadar ileri götürür.

  Bu arada Who köyünde bayram neşesiyle coşan Cindy Lou adındaki küçük bir kız, çok çalışan bekar annesine teşekkür edebilmek amacıyla Noel Baba’yı Noel gecesi ziyaretlerinde yakalama planları yapar. Fakat Noel yaklaşırken iyi niyetli planı Grinç’in kötülük dolu planıyla çakışma tehdidi altındadır. Acaba Cindy Lou, Noel Baba’yla nihayet tanışma amacına ulaşacak mı? Yoksa Grinç, Who’luların Noel neşesini sonsuza dek susturmak konusunda başarılı mı olacak?
 • Grinç Grinç Fragman Grinç Türkçe Fragman Grinç Türkçe Dublaj Fragman Grinç Official Trailer
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)