Sıradaki
5
İptal

WATTOZZ Silahlı İnsansız Deniz Aracı


 • 10 Ağustos 2018, Cuma - 17:07 tarihinde eklendi.
 • Kategori Haber

 • WATTOZZ SİDA

  Yüzde yüz yerli ve milli silahlı insansız deniz aracı WATTOZZ, görünüm itibari ile tamamen bir vatoz balığı şeklinde ve büyüklüğü...
  WATTOZZ SİDA

  Yüzde yüz yerli ve milli silahlı insansız deniz aracı WATTOZZ, görünüm itibari ile tamamen bir vatoz balığı şeklinde ve büyüklüğünde olup bu alanda dünyada tektir.
  WATTOZZ su altında balina, yunus balığı gibi hayvanların çıkardığına benzer nitelikte kriptolu akustik ses dalgaları ile kumanda edilir.
  Silikon kaplı dış gövdesiyle canlı bir vatoz balığı ile hemen hemen aynı görünüm, boyut ve hareket yeteneğine sahip olmasının yanısıra uyku modunda deniz zemininde hareketsiz durabilme özelliği ve sinyal emici boya ile kaplanmış iç kabuğu sayesinde sonarlar tarafından ne deniz zemininde ne de hareket halindeyken tespit edilebilmesi olanaksızdır.
  Normalde bir gözlem aracı olarak kullanılacak olan WATTOZZ kara sularımızda olası bir saldırı anında hedefteki bir denizaltıyı yada savaş gemisini batırmaya sebep olacak bir bombayı söz konusu hedefe ulaştırma ve patlatma özelliğine sahiptir.

  WATTOZZ SIDA

  WATTOZZ is an armed unmanned underwater vehicle. By appearance, it is completely in the form and size of a stingray fish; with this feature it's unique in the world.
  WATTOZZ is controlled by cryptographic acoustic sound waves similar to that of animals such as whales and dolphins under water.
  It has almost the same appearance, size and movement ability with a live stingray fish; with its silicone-coated outer surface, as well as the ability to stand still on the sea floor in sleep mode and the inner shell covered with the signal absorbing paint, it is impossible for the radars (sonars) to detect WATTOZZ neither on the sea floor nor on the move.
  WATTOZZ, normally used as an observation vehicle, has the ability to transport and explode a bomb that would cause submarine or war ship sinking in case of a possible attack on our land waters.
 • WATTOZZ Deniz Aracı
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)