Sıradaki
5
İptal

Arkadaşını Oyuna Getirdi 10 Çirkin Arkadaş Şakası


 • 14 Ağustos 2018, Salı - 09:50 tarihinde eklendi.
 • Kategori Eğlence

 • Konu: Zor zamanlarda, mutlu anlarda, renkli hatıralarda arkadaşların yeri ayrıdır. Ancak bazen bu arkadaşlar eşek şakalarının kahramanı da olabiliyo...
  Konu: Zor zamanlarda, mutlu anlarda, renkli hatıralarda arkadaşların yeri ayrıdır. Ancak bazen bu arkadaşlar eşek şakalarının kahramanı da olabiliyor.
  Bu videoda birbirinden çirkin şakalarla arkadaşlarını deli eden 10 kişiyi derledik. İyi seyirler...
  1. Ufak bir oyuna davet edilen bu genç kız kendisine atılan pinpon toplarını kafasıyla önündeki kaba sokmaya çalışıyor. Ancak arada gelen yumurta işin rengini değşitiriyor.
  2. Duvar ölçüsü almak için yardım istenen bu adam iyi niyetli bir şekilde işe koyuluyor. En zayıf anında ise arkadaşı tarafından sırtından vuruluyor.
  3. Market arabaları gerçekten de zaman zaman eğlenceli olabiliyor. Tabi bu konuda kime güvendiğiniz de son derece önemli.
  4. Çirkin şakalar olayını farklı bir boyuta taşıyan bu eleman çiğnediği sakızı uyuyan arkadaşının açık kalan ağzına koyuyor. Daha kötüsü, genç adam uyandığında sakızı kendinin zannediyor.
  5. Tahteravalliye kimle bineceğiniz de zaman zaman oldukça önemli olabiliyor.
  6. Derin uykuda ya sızmış olan arkadaşlarına karşı çirkinlik çıtasını yükselten bu gençler de, işi balkondan atmaya kadar götürüyor.
  7. Arkadaşınızın kötü niyetli olması şart değil. Yeteneksiz olması da sizi zor durumda bırakabiliyor.
  8. Olmayacak haraketler için insanı gaza getirip yarı yolda bırakanlar da listede yerini alıyor.
  9. Olan ve olmayan var diye düşünmeyen bencil arkadaşlar da zaman zaman insanı zor durumda bırakıyor.
  10. Kimi zaman ise sizi yapmamanız gereken saçma işler konusunda uyarmayıp düştüğünüz duruma gülen çirkin arkadaşlar da karşınıza çıkabiliyor.
 • Arkadaşını Oyuna Getirdi 10 Çirkin Arkadaş Şakası eğlence izle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)