Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Teletubbies Little Bo Peep


 • 13 Mart 2017, Pazartesi - 17:35 tarihinde eklendi.
 • Kategori Film Kesit & Replikleri

 • Tinky Winky (Dave Thompson, Mark Heenehan ve Simon Shelton'ın) oynadığı ilk Teletubby karakteridir. Teletubbies'lerin en büyük olanıdır ve en mor kuma...
  Tinky Winky (Dave Thompson, Mark Heenehan ve Simon Shelton'ın) oynadığı ilk Teletubby karakteridir. Teletubbies'lerin en büyük olanıdır ve en mor kumaş'la kaplıdır ve kafasında bir üçgen anteni bulunur. Onun için her zaman yanında taşıdığı kırmızı çantası çok önemlidir.

  Dipsy (John Simmit oynamıştır) ikinci Teletubby'dir. Onun anteni düz bir yeşil çubuktur ve "Dipsy" olarak adlandırılır. Dipsy Teletubbies'lerin en inatçı olanıdır ve bazen Teletubbies'le grup görüşmesine birlikte gitmek için onları reddeder. Ve şapkasını çok sever.

  Laa-Laa (Nikky Smedley oynamıştır) Üçüncü Teletubby'dir. O sarı renklidir ve kıvırcık anteni vardır. O şarkı söylemeyi ve dans etmeyi sever ve genellikle diğer Teletubbie'lere dikkat ettiği görülmektedir. Büyük bir topu vardır, onu çok sever.

  Po (Pui Fan Lee'nin oynadığı) dördüncü ve son Teletubby'dir. O Teletubbies'in en küçük ve en genç olanıdır, kırmızıdır ve sabun köpüğü üflemek için kullanılan bir sopa şeklinde bir anteni bulunur. ve scooter'ına binmeyi çok sever.

  Noo-noo evdeki başlıca amacı bir elektrikli süpürgedir, Teletubbies'in 'koruyucusu ve kâhyasıdır, uzun bir burnu vardır. Noo-noo bir girişimcidir, yerde kalan döküntüleri ve kırıkları burunu ile temizler.
 • nostalji esame unutulmaz eski çizgifilm popüler
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)