Sıradaki
5
İptal

Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları Türkçe Altyazılı Fragman


 • 27 Eylül 2018, Perşembe - 09:42 tarihinde eklendi.
 • Kategori Fragmanlar

 • J.K. Rowling’in büyücü dünyasındaki beş seriden ikinci macerası Fantastik Canavar: Grindelwald’ın Suçları Warner Bros. Pictures ile vizyona geliyo...
  J.K. Rowling’in büyücü dünyasındaki beş seriden ikinci macerası Fantastik Canavar: Grindelwald’ın Suçları Warner Bros. Pictures ile vizyona geliyor.
  Güçlü büyücü Gellert Grindelwald (Johnny Depp), Newt Scamander (Eddie Redmayne) yardımıyla MACUSA (Magical Congress of the United States of America) tarafından yakalanır. Fakat hapisten kaçan Grindelwald masum insanları toplayarak yetiştrdiği saf kan büyücülerle, büyücü olmayanlara karşı hükmetmek için işe koyulur. Grindelwald’ın planlarını bozmak için Albus Dumbledore (Jude Law), tehlikeden ve yalanlardan bir haber eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım ister. Sevgi ve sadakatin sınandığı bu yolda, en gerçek arkadaşlıklar ve aileler büyücü dünyasında bölünebilir.
  Filmin oyuncuları şöyle sıralanıyor: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo, Poppy Corby-Tuech, Jude Law ve Johnny Depp.
  David Yates’in yönettiği filmin senaryosu J.K. Rowling’e ait. Filmin yapımcılığını David Heyman, J.K. Rowling, Steve KlovesLionel Wigram yönetici yapımcılığını ise Tim Lewis, Neil Blair, Rick Senat ve Danny Cohen üstlendi.
  Kamera arkası yaratıcı ekibinde Fantastik Canavarlar’ın ilk filminde de işbirliği yaptıkları ekip yer alıyor. Oscar ödüllü görüntü yönetmeni Philippe Rousselot (“A River Runs Through It”), üç Oscar ödüllü Stuart Craig (“The English Patient,” “Dangerous Liaisons,” “Gandhi,” “Harry Potter” filmleri), dört Oscar ödüllü kostüm tasarımcısı Colleen Atwood (“Chicago,” “Memoirs of a Geisha,” “Alice in Wonderland,” “Fantastic Beasts and Where to Find Them”), Yates’in uzun yıllardır editörü olan Mark Day (the last four “Harry Potter” filmleri.).
  Filmin muziği sekiz Oscar adayı James Newton Howard (“Defiance,” “Michael Clayton,” “Hunger Games” filmleri) tarafından bestelendi.
  16 Kasım’da vizyona girmesi beklenen filmin dağıtımı 2D,3D ve Imax formatlarından bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleşecek.
 • Fantastik Canavarlar 2 Fantastik Canavarlar 2 Fragman Fantastik Canavarlar 2 Trailer Fantastik Canavarlar 2 Türkçe Altyazılı Fragman Fantastik Canavarlar Grindelwaldın Suçları Fantastik Canavarlar Grindelwaldın Suçları Fragman Fantastik Canavarlar Grindelwaldın Suçları Orijinal Fragman Fantastik Canavarlar Grindelwaldın Suçları Official Trailer
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)