Sıradaki
5
İptal

Bellevue 1 .Sezon 3 .Bölüm Hd Türkçe Altyazılı İzle


 • 14 Mart 2017, Salı - 15:10 tarihinde eklendi.
 • Kategori Yabancı Diziler

 • Annie Ryder, Bellevue kasabasında dedektiflik yapmakta olan bir kadındır. Çevresi tarafından garip biri olarak lanse edilmektedir. İşçilerin ağırlık...
  Annie Ryder, Bellevue kasabasında dedektiflik yapmakta olan bir kadındır. Çevresi tarafından garip biri olarak lanse edilmektedir. İşçilerin ağırlıkta yaşadığı bu kasabada, insanların felsefesi “iyilik” kavramı üzerinden değerlendirilmektedir. Ancak yaşanan bir olay sonucunda işler değişir. Kasabada trans bir genç, şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Bu vakayı araştırmak ise Annie Ryder’a düşecektir. Araştırmasını yürütürken izleyeceği metotlar alışılmışın dışında olacaktır. Kasaba halkıyla arasında gerginlik tırmanır; vakayı derinlemesine incelediğinde ve ipuçlarını takip ettiğinde geçmişine dair izlere rastlayacaktır.

  Editör: Bellevue dizi konusu ilgi çekici bir hikayeye sahip. Dizinin başrolünde Anna Paquin’in olması, bu projeye olan ilginin dozunu artıran bir etken. Yapımın tek sezonda kalması muhtemel gözükse de, Anna Paquin hatırına bir şansı hak ediyor diye düşünüyorum.

  1 .Sezon 3 .Bölüm sizlerle iyi seyirler
 • yabancı diziler filmler hd izle full eski son çıkan yeni 2017
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)