Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Erdoğan’ın Açılış Töreninde Görevli 60’a Yakın Polis Zehirlendi


 • 15 Mart 2017, Çarşamba - 23:15 tarihinde eklendi.
 • Kategori Haber

 • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afyonkarahisar’da gerçekleştirdiği açılış töreninde görev yapan yaklaşık 60 polis gıda zehirlenmesi ...
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afyonkarahisar’da gerçekleştirdiği açılış töreninde görev yapan yaklaşık 60 polis gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanelere kaldırılarak tedavi altına alınırken, polislerin durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
  Edinilen bilgilere göre, açılış töreninde görevli kadın ve erkek olmak üzere yaklaşık 60 polis yedikleri kumanyadan zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Tören bittikten yaklaşık yarım saat sonra çok sayıda polisin karın ağrısı, baş dönmesi ve kusma şikayeti ile tören alanındaki 112 Acil Servise başvurması üzerine olayın ortaya çıktığı aktarıldı.

  Zehirlenen polis memurları Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ile Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Hastanesi ve çeşitli özel hastanelere kaldırıldılar.

  Alınan bilgilerde, polislerin öğlen tören alanında dağıtılan kumanyalardaki kavurmadan zehirlenmiş olabilecekleri iddia edildi.

  Öte yandan, olayın duyulması üzerine İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen'de, Devlet Hastanesine gelerek yetkililerden bilgi aldı.

  Olayla ilgili inceleme devam ediyor.
 • cumhurbaşkanı afyonkarahisar 112 acil emniyet müdürü devlet hastanesi
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)