Sıradaki
5
İptal

Samurai Jack 5.Sezon 1.Bölüm İzle


 • 21 Mart 2017, Salı - 16:22 tarihinde eklendi.
 • Kategori Çizgi Film

 • Samurai Jack 5. Sezon 1. Bölümü Türkçe Altyazılı Full Hd Film İzle
  Samurai Jack season 5 episode 1

  Samurai Jack: (İngilizce seslendiren: Phil LaMarr, T...
  Samurai Jack 5. Sezon 1. Bölümü Türkçe Altyazılı Full Hd Film İzle
  Samurai Jack season 5 episode 1

  Samurai Jack: (İngilizce seslendiren: Phil LaMarr, Türkçe seslendiren: Cem Kurtoğlu) Büyük bir savaşçıdır. Yardımsever, dürüst, akıllı, onurlu ve ayrı zamanda çok cesurdur. Bir japon prensidir. Aku tekrardan uyanınca ailesi planladıkları gibi onu Aku'ya karşı savaşmayı öğrenmesi için çeşitli ülkelere gönderirler. Tek amacı, Aku'yu yok edip kendi zamanına geri dönmektir. Ona bu yolda yardım eden arkadaşı ise sihirli kılıcıdır. Onun kılıcı onun gibi merhametli, iyi, onurlu ve mert kişilerde kullanılabilir. Kılıç kesinlikle kötü amaçla kullanılamaz, yalnızca kötüleri yok eder. Gücü erdemdir. Kılıcı kullanabilmenin tek yolu budur.
  Aku: (İngilizce seslendiren: Mako Iwamatsu (1-4. sezon), Greg Baldwin (5. sezon), Türkçe seslendiren: Fatih Özacun) Bir büyücüdür. Ölümsüz olmasına karşın korkaktır.(Yalnızca Jack' in sihirli kılıcına karşı.) Ejderha, akrep, yılan, insan vb. gibi birçok şeye dönüşebilir. Ağzından alev, gözlerinden lazer çıkarır. Acımasız, zalim, güvenilmez ve yalancıdır. Hiçbir sözünü tutmaz. Örneğin Jack'i öldürürse onu altına boğacağını söyler fakat altında boğmak yerine suda boğar. Onunda tek amacı Jack' in geçmişe dönmesini engellemektir. Onu yalnızca Jack' in sihirli kılıcı yok edebilir.(Bu yüzden kılıçtan korkar.) Telekinezi güçleri vardır. Eski mitolojik tanrıların savaştığı dev bir yaratıktan kopan ve dünyaya düşen bir parçadır.
  İskoç Adam: İskoç eteği giyer. Bacağının biri yoktur, onun yerinde makineli bir tüfek vardır. Onun da sihirli bir kılıcı vardır ama onunki geniş, enli bir kılıçtır. Jack'la karşılaşmaları bir köprüde olmuştur. İlk önce savaşırlar ama yenişemeyip dost olurlar. Daha sonra İskoç, karısı kaçırıldığı için Jack'den yardım ister ve tekrar birlikte savaşırlar. İskoç en son Jack'i 3 şeytani kadının hipnoz sesinden kurtarmıştır.
  Demongo (İngilizce seslendiren: Kevin Michael Richardson, Türkçe seslendiren: Gökhan Akçakara) Bu yaratık bir esir tüccarıdır. Esirlerin ruhunu içine çeker ve daha sonra onları savaşta kullanmak istediğinde, tekrar dışarı çıkarır. Aku'ya fiziksel olarak çok benzer. O da aynı şekilde acımasızdır. Bir merhamet kırıntısı dahi yoktur.
  Lord Karus (Seslendiren: Mazlum Kiper) Aku için çalışır ve bir ülkenin lordudur. Çok zalim ve acımasızdır. Genellikle onu gören korkar.
  Jack'in ebeveynleri: Baba japon hanedanı ve anne Samurai Jack'a yardım eden bir kadındır.


 • samurai jack türkçe çizgi film izle hd izle yabancı çizgifilm türkçe altyazılı samuray jack
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)