Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Kamapp Messenger Tanıtım By Nihat Cindioğlu


 • 8 Şubat 2020, Cumartesi - 00:26 tarihinde eklendi.
 • Kategori Teknoloji

 • Kamapp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Android, i...
  Kamapp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Android, iPhone ve Windows Phone (yakında) telefonlarıyla uyumlu olan uygulama, 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, sticker, konum, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj, belge göndermesini sağlar.
  Sektör:İletişim & medya, Messenger, Bayi Ağları, Özel İletişim Grupları
  Ürünün kullanım şekli: Mobil/Tablet (iOS), Mobil/Tablet (Android), API
  Kamapp Messenger Intangible Assets (Maddi Olmayan Duran Varlıklar) Mantığı ile ön planda olmasa da asıl amaç kullanıcı sayısına bağlı gelir modeli oluşturmaktır.
  Hedef kitle
  Yurt İçi ve Yurt Dışı tüm son kullanıcılar
  Pazarlama stratejisi
  Dijital ve görsel reklam kampanyaları, influencer ve partner marketing
  Gelir modeli
  Intangible Asset mantığı ön planda olsa da asıl amaç kullanıcı sayısına bağlı gelir modeli oluşturmaktır. Bununla birlikte Big Data ve Doğru Analiz yöntemleri ile de desteklenmesi planlanmaktadır.Çağımızın geçer akçesi Veridir. İddiası olan ülkelerin en önemli Argümanı Yapay Zeka Olacaktır. Big Data'da gerçek verim yapay zeka ile ortaya çıkıyor. Yapay zeka, büyük veriye bakarken göremediğimiz ilişkiler kurmamızı sağlayarak hedefe yönelik kesin sonuçlar veriyor.
  Pazar bilgisi
  Pazar büyüklüğü
  $ 84.000.000.000
  Rakipler
  Whatsapp - www.whatsapp.com/
  Wechat - www.wechat.com
  Telegram - telegram.org/
  Line - line.me

  Rekabet
  Dünya pazarında büyük pay alan Whatsapp, Wechat, Telegram, Line mesajlaşma platformlarına sahip yabancı kaynaklı yazılımlar.
  Kamapp Messenger'i oluştururken son kullanıcıların kullanımda herhangi bir yabancılık hissetmeden akıcı bir şekilde rutin uygulama olarak kullanımı sağlayarak yerli bir katma değer oluşturmak en temel vizyonumuzdur.
  www.kamapp.com
  web.kamapp.com/
  play.google.com/store/apps/details?id=com.sonet.kamapp
  apps.apple.com/tr/app/kamapp-messenger/id1306824277
 • kamapp kamappcom kamappmessenger nihat cindioglu
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)