Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

VE ARTIK İÇERDEYİZ ! Cami Olduktan Sonra Ayasofya-2 _ Ayasofya Serisi 12


  • 4 Ağustos 2020, Salı - 17:04 tarihinde eklendi.
  • Kategori Haber

  • Ayasofya Cami 90 yıl aradan sonra ibadete açıldı. Mesleğim itibari ile her ay en az bir kez Ayasofya'ya giderim. Ama bu ziyaretlerimde hep bir burukluk ya...
    Ayasofya Cami 90 yıl aradan sonra ibadete açıldı. Mesleğim itibari ile her ay en az bir kez Ayasofya'ya giderim. Ama bu ziyaretlerimde hep bir burukluk yaşarım. Fatih'in emaneti, Osmanlı'nın en gözde camisi, İstanbul'un Camii Kebiri'nde ben iki rekat bir namaz kılamayacak mıyım ? diye de düşünmekten kendimi alamam. Açılış günü erkenden gittim. Ancak içeri giremedim. Bahçe duvarlarına birkaç metre ancak yaklaşabildim. Ama açılıştan tam iki gün sonra, işte şimdi içeri giriyorum.

    Biliyorum buraya cami hali ile girmeye can atan milyonlar var. İstedim ki sizlerde benimle birlikte içeri girin ve aynı heyecanı birlikte yaşayalım. Ve bu ilk ziyaretimde sizin için bu videoyu hazırladım. İlk bölümünde son cemaat yerine kadar girebildik. Tam ayakkablarımızı çıkardık ki birinci videomuz bitti. Bu videoda ise artık içerdeyiz. Hadi ne duruyorsunuz ayakkakabısız, halıların üzerinde Ayasofya Cami ziyaretine başlayalım.
  • haber ayasofya
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)