Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Antalya'da Patlama Sonrası Yaşanan Panik Kameralara Yansıdı


 • 25 Ekim 2016, Salı - 14:12 tarihinde eklendi.
 • Kategori Haber

 • Antalya'da Patlama Sonrası Yaşanan Panik Kameralara Yansıdı

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası otoparkında bu sabah saatlerinde bir araçta meydana gelen pa...
  Antalya'da Patlama Sonrası Yaşanan Panik Kameralara Yansıdı

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası otoparkında bu sabah saatlerinde bir araçta meydana gelen patlama sonrası yaşanan panik, personel tarafından cep telefonlarıyla kaydedildi.

  Patlama sesiyle birlikte otoparka inen personel, alevlere önce binanın yangın söndürme ekipmanıyla müdahale etmeye çalıştı. Görüntülerde patlamanın etkisiyle birden fazla aracın yandığı görülürken yangın söndürme tüpleriyle yapılan müdahale yeterli olmadı. Binanın otopark tarafındaki camların tamamının kırıldığının gözlendiği görüntülerde personel, yangını söndüremeyince geri çekildi. Otoparkın dumanlar arasında neredeyse kaybolduğu görüntülerde önce kimse yaklaşmaya cesaret edemiyor. Çalışanlar alevlere çok yaklaşılmaması konusunda birbirlerini uyarırken uzaktan yangın söndürme tüpleriyle müdahale edilmeye çalıştı.

  Dört ayrı ekibin çabası yeterli olmazken söndürme çalışmaları sırasında zaman zaman küçük çapta patlamalar da dikkat çekiyor. Yangın kısa bir süre sonra itfaiye ekiplerinin gelmesiyle söndürülüp kontrol altına alındı.
 • Antalya'da Patlama Sonrası Yaşanan Panik Kameralara Yansıdı Antalya'da Patlama Sonrası Yaşanan Panik Kameralara Yansıdı Antalya'da Patlama Sonrası Yaşanan Panik Antalya'da Patlama Sonrası Yaşanan Panik Kameralara Antalya Ticaret ve Sanayi Odası otoparkında bu sabah saatlerinde bir araçta meydana gelen patlama sonrası yaşanan panik
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)