Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Olidena S'jena Na


 • 11 Mayıs 2017, Perşembe - 13:50 tarihinde eklendi.
 • Kategori Yabancı Müzik

 • Lyrics

  Nuk e di pse prap te kerkoja
  Dhe pse ti me le un te shkoja
  C'do sekond me ty perjetoja
  You feel, don't feel me anymore

  Ja ke nis senin, ja ke nis senin
  you j...
  Lyrics

  Nuk e di pse prap te kerkoja
  Dhe pse ti me le un te shkoja
  C'do sekond me ty perjetoja
  You feel, don't feel me anymore

  Ja ke nis senin, ja ke nis senin
  you just wanna play the game
  se ke lon venin, se ke lon venin ee ee

  Dhe ne c'do kujtim arsye kerkova
  Per ty veten time harrova
  Tani me nuk je in my life my lover
  You know me, yeah don't call me babe

  Jena na eee, s'jena na eee
  Jena na eee, s'jena na eee
  Na na na eee, s'jena na eee
  Jena na eee, t'kam e m'ke

  Si mund te kerkoj nje tjeter, jo ty
  Si t'ja fal atij c'do puthje, dhe shikim

  Ja ke nis senin, ja ke nis senin
  But there's something you don't know
  Se ke lon venin, se ke lon venin ee ee

  Dhe ne c'do kujtim arsye kerkova
  Per ty veten time harrova
  Tani me nuk je in my life my lover
  You know me, yeah don't call me babe

  Jena na eee, s'jena na eee
  Jena na eee, s'jena na
  Na na na eee, s'jena na eee
  Jena na eee, t'kam e m'ke

  Now hey
  Now that I feel you far, I will fall apart
  But no matter what, I just had enough

  Ja ke nis senin, ja ke nis senin
  But there's something you don't know
 • Olidena S'jena Na müzik dinle yabancı müzik dinle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)