Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Elazığ Yürekleri Ağza Getiren Bu Görüntüyü Konuşuyor


 • 12 Kasım 2016, Cumartesi - 11:15 tarihinde eklendi.
 • Kategori Haber

 • Elazığ Yürekleri Ağza Getiren Bu Görüntüyü Konuşuyor

  ELAZIĞ'da H.A.'nın eşiyle arasında yaşanan tartışma sırasında alt geçidin üzerinden sa...
  Elazığ Yürekleri Ağza Getiren Bu Görüntüyü Konuşuyor

  ELAZIĞ'da H.A.'nın eşiyle arasında yaşanan tartışma sırasında alt geçidin üzerinden sarkıttığı 1 yaşındaki çocuğu, bu sırada çevreden koşan bir kişi tarafından kurtarıldı. Saniye saniye görüntülenen olayın ardından, H.A ile 2 çocuğu Kadın Konuk Evi'ne yerleştirildi.
  Bosna Hersek Bulvarı'nda S.A. ile kucağında 1 yaşındaki çocuğu bulunan eşi H.A arasında ailevi nedenler nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma sırasında H.A. yolun karşısına geçmeye çalışırken, eşi ise kendisini engellemeye çalıştı. S.A., eşinin çantasını alıp alt geçitin üzerinden aşağı attı. H.A. da eşi S.A.'ya tekme atıp 'Neden yaptın' diye bağırdıktan sonra kucağındaki çocuğu aşağı atacağını söyledi. Alt geçidin korkuluklarına doğru giden H.A., kucağındaki çocuğu aşağı sarkıttı. Bu sırada bir kişi, koşarak çiftin yanına ulaşıp, sarkıtılan küçük çocuğu yukarı aldı.

  Çevrede toplananlar, kadın ve erkeğe tepki gösterirken, olay bir vatandaş tarafından evinin balkonundan cep telefonunun kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

  KADIN KONUKEVİ'NE YERLEŞTİRİLDİ

  Elazığ Emniyet Müdürlüğü de akşam saatlerinde konu ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada şöyle denildi:

  "Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Çarşı Şehit Mehmet Ali Çakır Polis Merkezi Amirliğimizce 09.11.2016 günü ilimiz İstasyon Caddesi üzerinde Aile Hukukundan Kaynaklanan Yükümlülüğün İhlali suçu ile ilgili olarak; evli oldukları belirlenen S.A. ve H.A. isimli şahıslar arasında yaşanan tartışma sonucunda H.A. isimli şahsın 1 yaşında olduğu tespit edilen çocuğu üst geçitten sarkıtmak suretiyle eşini korkutmaya çalıştığı anlaşılmış olup, konu ile ilgili olarak Cumhuriyet Savcılığı talimatı ile anne H.A. ve 2 çocuk Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevlileri ile birlikte ikametlerinden alınarak Kadın Konuk Evine yerleştirilmiştir."
 • Elazığ Yürekleri Ağza Getiren Bu Görüntüyü Konuşuyor Elazığ Yürekleri Ağza Getiren Bu Görüntüyü Konuşuyor Görüntüyü Konuşuyor
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)