Sıradaki
5
İptal

Kirli Hava Sorunu İçin Hava Temizleme Cihazı : IQ Air CleanZone SL


 • 2 Aralık 2016, Cuma - 00:07 tarihinde eklendi.
 • Kategori Dünya

 • Büyük daireler , okul,tesisler,yurtlar, iş yerleri ve evler için Hava Temizleme Cihazı : IQ Air CleanZone SL

  Bunu kabul edelim: Bir hava temizleyici olsa b...
  Büyük daireler , okul,tesisler,yurtlar, iş yerleri ve evler için Hava Temizleme Cihazı : IQ Air CleanZone SL

  Bunu kabul edelim: Bir hava temizleyici olsa bile, güç genellikle sadece yeterli bir oda içindir. temiz hava Bu yaklaşım, kapsamlı denilen olamaz. Nasıl büyük bir dairede hava kalitesini artırmak için? Ayrıca birkaç hava temizleyicileri satın almak ve gürültü ile deli gidebilirsiniz. Ya da bir IQAir CleanZone SL - ve istenen sonuç almak. ayrıntılı olarak anlatıyor.

  Kirli hava sorun
  o kötü - hiç kimse kirli hava olduğunu bilir. şehirlerde biz o zaman sadece nefes yok ve sadece sokakta. Ev hava sokakta daha kirli olabilir - ekledi "Yerel" kirleticiler: mobilya seçimi, ürün, birikmiş polen, saç ve deri parçacıkları evcil hayvanlar ve diğer partiküler madde temizleme.

  Zararlı maddeler daha sonra diğer organlara kan yoluyla, akciğerlere olsun. vücut görüntüler maddelerin ve bazıları depolanır. Dünya Sağlık Örgütü'nün yıllık istatistik hastalıkların sayısında önemli bir artış göstermektedir, çünkü hangi - kirli hava. solunum sistemi, kardiyovasküler ve diğer çeşitli alerjik reaksiyonlar bu hastalığı. Kirli havanın yılın 7-10 milyon ölüme neden olmaktadır.

  Kirli hava - ölümcül hastalıkların nedeni: solunum yolu, kardiyovasküler ve diğer pek çok
  Tüm hava temizleyicileri gerçekten etkili
  Erken zevk - ekli belgeler hava temizleyici geniş bir alan için tasarlanmış belirtti bile, yüksek bir performans ve verimliliğe sahiptir.
  filtre olmadan bazı hava temizleyicileri performansı belirtilen ve onlarla aşağıda bilinen nedenlerle olduğunu edilebilir. Özellikle ünitesinde filtreler gerçekten kaliteli, çağdaş - HEPA, ULPA.
  Ve çünkü, tasarım özellikleri bu sorun birçok hava temizleyicileri, (hava hızlı temizlik için) yüksek hızlı çalıştırma filtre kirliliği geçmiş sözde kayma olabilir - Cihazın düşürülmüş verimlilik var.
  hava temizleyici hızla odadaki havayı (yüksek iş yoğunluğu) ve kalite (iyi filtre, herhangi bir sızıntı) temizlemek ise, çok sık başka bir sorun var - gürültü. yüksek hızlarda en hava temizleyicileri sessiz denilen olamaz. Eğer daha az gürültü istiyorsanız - iş yoğunluğunu düşürmek.
  Eksileri ev hava temizleyicileri: düşük verimlilik, performans sorunları, bir sürü gürültü
  hava kalitesi havada "güçler" büyük bir oda için yeterli olmadığı gerçeği neden düşük verimlilik daima temizleme istenilen düzeyde değildir. Ne yapmalı? Bir çözüm var - bu IQAir CleanZone SL olduğunu.
  Hepsi için tek
  Güçlü, verimli ve sessiz - bu İsviçre Hava Temizleyici IQAir CleanZone SL başlıca avantajları vardır.
  İsviçre firması IQAir mühendisleri, çocuk bakım merkezleri için özel olarak satın alma CleanZone SL Hükümeti geliştirilen uzun vadeli çalışmaların geliştirilmesi için temel olarak görev yaptı. Şimdi bu model büyük odalarda, daire, ülke evler havanın etkili arıtma için kullanılır. ofisler, ve o için uygundur.
  IQAir CleanZone SL sınıfta ya da anaokulunda, daire, işte ,evde kullanılabilir

  Performans ve verimlilik. test
  temizlemek için onun yeteneği - Saatte havanın 820 m³. Bu sıradan bir ev modellere göre 2-4 kat daha fazladır! Bu, 360 metrekareye kadar odalar için tasarlanmış ev hava temizleyicileri için oran ise - 40-80 m².
  HyperHEPA, bizim sırasında en yüksek kanıtlanmış - IQAir CleanZone SL etkili hava temizliği için özel teknolojisi IQAir karşılayan Test ev hava temizleyici IQAir Healthpro 250.
  özel yüksek performanslı filtrasyon teknolojisi HyperHEPA çok daha verimli ev hava temizleyicileri ile IQAir CleanZone SL
  H11 sınıfı filtre mikrofiber filtre uygulanır - lif filtreler 10 kez normalden daha incedir. Bu nedeniyle, hava kolayca filtre malzemesi geçer, ancak ultra ince iplik - çeşitli kirleticiler için güvenilir bir engel.

  mikrofiber ile geleneksel filtrenin karşılaştırılması filtre IQAir HyperHEPA (mikroskop büyütme)
  CleanZone SL 0.3 mikron ya da daha büyük parçacıkların% 99'dan fazla tutmaktadır. özel testler ve ne ispat çapında 0.003 mikron HyperHEPA ultra ince parçacık boyutu filtreler.
  Çünkü araçların egzozundan bu ince toz, is ve diğer partiküler madde, alerjenler, virüsler, bakteriler ve diğer partiküller havada kalır sen saflaştırılmış havayı teneffüs yapmak.
  İsterseniz, duman, koku ve kimyasal gazlar geniş bir yelpazede karşı IQAir CleanZone SL filtresi yükseltilebilir. Sonra havayı temizleyecektir hangi kirleticilerin, spektrum, önemli ölçüde genişleyecek. ekle:
  Araç egzoz ve karayolu taşımacılığı ve karayolları gelen diğer kirleticiler;
  Formaldehit Mobilya ve iç öğeler diğer emisyonlar;
  Tütün dumanı, kaynak her ikisi de iç ve dış bulunabilir;
  pişirme;
  Koku ve hayvan alerjenleri;
  duman orman yangını emisyon işletmeler vb gibi dış periyodik kirleticiler
  Değil Havada ince parçacıkların (0.3 mikron boyutunda kirlilik "noktalar") bir profesyonel lazer metre yardımı ile, asılsız, biz temiz IQAir CleanZone SL hava kalitesini test etti.
  Başlangıç ​​kirlenmesi - litre hava içinde çok ince parçacıkların fazla 340.000. metreküpte - aşkın 340 milyon. Ve Hava filtresinin çıkışında litre başına 296 parçacıkların bir kalıntı (doğrudan egzoz ızgaralar, maksimum hızda test). Hava 1.100 'den fazla kat daha temiz oldu!

  IQAir CleanZone sırasında SL Testi fazla 1100 kat daha temiz havayı yapılan
  gürültü seviyesi. test
  Mikrofiber filtre IQAir CleanZone SL HyperHEPA hava daha az direnç ve türbülans ile filtre geçmesi sağlanır. Bu anlamlı gürültüyü azaltabilir.
  çok daha verimli ve hızlı bir şekilde yerli modelleri ile eşit gürültü seviyesi, tüm daire hava temizleyici havayı temizlemek için güçlü olmak.
  (5 hız, 56 dB kadar gürültü) tam kapasite dahil IQAir CleanZone SL ve dinledi: Biz bir çalışma yürütülmüştür. gürültü üzerine sayfaları çevirerek - onunla herhangi bir sorun olmadan, bir kitap okuyabilir, bu müdahale etmez, örneğin, saptanmıştır.

  Saat hava temizleyici maksimum etki ve hatta en zorlu müşterileri elde zaman önemli temiz hava IQAir CleanZone SL, gece ve gündüz kullanılabilecek olan.
  Tasarım, Boyutları ve montaj
  Tabii ki, hiçbir mucizeler vardır - yüksek performanslı ve hava arıtma verimliliği, filtrenin oldukça geniş bir çalışma alanı gerektirir. Bu nedenle boyut IQAir CleanZone SL büyük yerli modellerde.
  Ama çözüm IQAir hava temizleme oluşturma deneyimi yarım yüzyıl kullanarak İsviçre tasarımcıları ve mühendisleri, fark neredeyse algılanamaz yaptı.

  Kendiniz için Yargıç :. Genişlik CleanZone - sadece 25 cm Sakin değil, göz alıcı çizgileri, beyaz klasik dikdörtgen durumda - Cihaz hantal görünmüyor.
  çeşitli seçenekler Montaj. TV arkasındaki veya tavan, mobilya, hatta yükleme duvarda. Özel tekerlekleri ya da bacaklarını kullanabilirsiniz.
  çalışma yüzeyinin geniş bir alana sahip yüksek verimli filtresi olan IQAir CleanZone SL hantal değil, sen mobilya yerleşik veya tekerlekli kullanılan, duvara asabilirsiniz
  yönetim
  IQAir CleanZone SL odanın herhangi bir yerinden olabilir hava temizleyici kontrol - demet bir uzaktan kumanda içerir.
  Cihazı Gövde - bir ekran ile. Bunun üzerine hız ve saflaştırılmış havanın hacmi hakkında bilgi görüntüler. Elektronik kontrol Filtrenin kirlenme derecesini izlemek ve azaltılmış hava temizleme verimliliğini önlemek için zamanında değiştirmenize olanak verir.
  Çok fonksiyonlu zamanlayıcı haftanın saat ve günlerde hava temizleyici rahat bir çalışma programı oluşturmak için yardımcı olacaktır.

  Kontrol Paneli IQAir CleanZone SL: her şey basit ve net
  IQAir CleanZone SL - benzersiz İsviçre gelişme
  Özetlemek gerekirse. CleanZone SL IQAir - özellikle daire, evde veya ofiste boyunca, hızlı, verimli ve sessiz hava temizliği için tasarlanmış bir hava temizleyicidir.
  Bu odalarda gelişmiş özellikleri kullanma geniş bir alana hava temizleme sahip, CleanZone genellikle çok zaman alıcı ve sorunlu bir sabit ev hava temizleme sistemi, monte etmek zorunda sahibini kurtarır çok önemli olduğunu (örneğin, zaten daire veya yazlık tamir bittikten sonra).
  IQAir CleanZone SL - Büyük odalar için benzersiz Swiss hava temizleyici: yüksek performanslı, güçlü ve sessiz
  Gibi, aslında, hava temizliği için profesyonel bir cihaz, hizmet iddiasız ve kolay IQAir CleanZone SL yönetmek için. Kolay duvar montajı veya tekerlekler üzerinde çalışan "mobil" sayesinde, uygun olan her yerde yerleştirilebilir. Artı sakin tasarımı ve sadece 25 cm gövde genişliği - Model belirgin değildir, fazla yer almaz.
  Genellikle, benzersiz modüler tasarımı CleanZone SL sistemi ve yükleme seçeneği seçmenizi sağlar.

  Yükleme seçenekleri IQAir CleanZone SL opsiyonel modül ile ve onsuz
  IQAir CleanZone SL anaokullarında, dersliklerde veya tıbbi tesislerde büyük dairelerde ve evler kullanılabilir. özel hava temizleme sisteminin montajı gerekli değildir ve mükemmel çalışır.
  Swiss Made by IQAir AG, Switzerland(isviçre)
 • IQAir CleanZone SL sınıfta ya da anaokulunda daire evde işte IQAir HyperHEPA kirli hava hava temizleme cihazı hava temizleme cihazı isviçre
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)