Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Benin Cumhurbaşkanı Talon Anıtkabir’i Ziyaret Etti


 • 6 Aralık 2016, Salı - 13:19 tarihinde eklendi.
 • Kategori Haber

 • Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon, Anıtkabir’i ziyaret etti. Atatürk Mozolesine çiçek bırakan Talon, Anıtkabir Özel Defterini imzaladı.

  Benin Cumhur...
  Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon, Anıtkabir’i ziyaret etti. Atatürk Mozolesine çiçek bırakan Talon, Anıtkabir Özel Defterini imzaladı.

  Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon, Anıtkabir’i ziyaret etti. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve beraberindeki heyet ile beraber Aslanlı Yol’dan Anıtkabir’e gelen Benin Cumhurbaşkanı Talon, Atatürk Mozolesine çiçek bıraktı. Ardından ise Bakan Elvan, Talon ve beraberindeki heyet, Anıtkabir merdivenlerinde hatıra fotoğrafı çektirdi. Buradan Anıtkabir Özel Defterini imzalayan Talon, beraberindeki heyet ile birlikte Anıtkabir’i gezdi.
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Türkiye'ye gelen Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon, bugün saat 16.45’te Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirecek. Görüşmede, ikili ilişkilerin tüm yönleriyle ele alınacağı, bölgesel ve uluslararası önemli meselelere ilişkin görüş alışverişinde bulunulacağı kaydedildi
 • Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Anıtkabir’i ziyaret etti haber izle güncel haber
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)