Sıradaki
5
İptal

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na İzmir ve Şişli Çıkışı


 • 12 Ağustos 2017, Cumartesi - 17:35 tarihinde eklendi.
 • Kategori Haber

 • Isparta'da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sözde adalet yürüyüşü düzenleyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğl...
  Isparta'da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sözde adalet yürüyüşü düzenleyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert çıktı. Erdoğan, "Siz önce İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Şişli Belediyesi'ndeki işçilerinizin hakkını verin" diye çıkıştı.
  "SİZ ÖNCE İZMİR'DEKİ İŞÇİLERİN HAKLARINI VERİN"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Böylesine kritik günlerde sorumluluk üstlenmenin ve vebalin farkındayız. Çok çalışarak, gecemizi gündüzümüze katarak, en iyi ekipleri oluşturarak, en iyi politikalarla en iyi icraatlerle Allah'ın yardımıyla bu vazifeyi hakkıyla yerine getirmenin gayreti içinde olacağız. Biz bu yoldan dönmeyeceğiz. Varsın birileri ülkesinin değil, terör örgütlerinin safında yer alsın. Beraber sözde adalet yürüyüşü yapsınlar. Bunlara ben diyorum ki, önce siz İzmir Büyükşehir Belediyesi'ndeki işçilerinizin haklarını verin. Şişli Belediyesi'ndeki taşeron işçilerin haklarını verin. Sen daha bunları halledemiyorsun kalkıp Türkiye'yi Almanya'ya şikayet ediyorsun. Ankara'dan İstanbul'a yürüyüşü sağlayan kim? Bu imkanı veren kim?" diye sordu.
 • cumhurbaşkanı kemal kılıçdaroglu adalet izmir
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)