Sıradaki
5
İptal

Kamyon Meraklıları Aşağı Ve Kirli Louisiana Mudfest Olsun


  • 19 Ekim 2017, Perşembe - 09:51 tarihinde eklendi.
  • Kategori Otomobil ve Taşıtlar

  • FANS of big trucks and muddy fields shared their love for the unique pastime at this years Trucks Gone Wild showcase. The high octane event took place at Louis...
    FANS of big trucks and muddy fields shared their love for the unique pastime at this years Trucks Gone Wild showcase. The high octane event took place at Louisiana Mudfest, an all purpose venue for off road driving enthusiasts to rip through muddy fields. Crowds from all over the United States descended to the latest trucks gone wild event in Louisiana to take part in four days of competitions, entertainment and parties. Thousands of spectators were left drenched in wet mud as they were treated to a mud shower courtesy of the show’s participants.

    ( Büyük kamyon ve çamurlu alanları HAYRANLARI bu yıl benzersiz eğlence için onların aşk Vahşi vitrin Gitmiş Kamyon paylaştı. Yüksek oktanlı olay yeri Louisiana Mudfest, çamurlu alanları ile rip meraklıları sürüş off-road için çok amaçlı bir mekanda aldı. Amerika Birleşik Devletleri her yerinden kalabalıklar en son kamyon parçası yarışmalar, eğlence ve partilerin dört gün içinde almak Louisiana vahşi olay gitti indi. Binlerce seyirci gösteri katılımcıların çamur duş nezaket davranıldığı gibi ıslak çamur içinde sırılsıklam kalmıştı. )
  • Truck Enthusiasts Get Down And Dirty At Louisiana Mudfest 2017
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)