Sıradaki
5
İptal

Nihai Canavar Kamyon Canavar Reçel İçin ‘Toplayın


  • 19 Ekim 2017, Perşembe - 11:17 tarihinde eklendi.
  • Kategori Otomobil ve Taşıtlar

  • THRILL-SEEKING drivers free-style and race their incredible trucks at the Monster Jam World Tour. Regularly attracting crowds of 50,000 people, the touring Mon...
    THRILL-SEEKING drivers free-style and race their incredible trucks at the Monster Jam World Tour. Regularly attracting crowds of 50,000 people, the touring Monster Jam show features the biggest and best monster trucks on earth racing around dirt tracks and showing off their free-styling stunts. In July this year, journalist and broadcaster Andy Jones visited the Rotterdam show to watch the racing action unfold and catch up with some of the bravest drivers including Dennis Anderson, one of the most renowned names in the business.

    ( HEYECAN-ücretsiz sürücüler tarzı ve yarış inanılmaz kamyonlar ARAYAN Monster Jam World Tour. Düzenli olarak 50.000 kişilik kalabalık çeken, touring, Monster Jam gösteri kir parça etrafında yarış ve serbest stil numaralarını gösteren Dünya'nın en büyük ve en iyi canavar kamyon özellikleri. Bu yıl Temmuz ayında, gazeteci ve yayıncı Andy Jones açılmak yarış eylem izlemek için ve Dennis Anderson, işinde en ünlü isimlerden biri de dahil olmak üzere en cesur sürücüleri yakalamak Rotterdam gösterisi ziyaret etti. )
  • Ultimate Monster Trucks Gather For ‘Monster Jam 2017
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)