Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Assassin’s Creed Origins Gamescom Cinematic Trailer Ubisoft 2017


 • 19 Ekim 2017, Perşembe - 14:30 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • ABOUT Assassin's Creed Origins :
  Journey into Ancient Egypt, the most mysterious place in history, during a crucial period that will shape the world. Discover t...
  ABOUT Assassin's Creed Origins :
  Journey into Ancient Egypt, the most mysterious place in history, during a crucial period that will shape the world. Discover the secrets behind the Great Pyramids, forgotten myths, the last pharaohs, and – engraved in long-lost hieroglyphics – the origin story of the Assassin’s Brotherhood.
  For the last four years, the team behind the acclaimed Assassin’s Creed® IV Black Flag® has been focused on crafting a new beginning for the franchise. Fight in a completely new way where you transition seamlessly between unique ranged and melee weapons, and take on multiple enemies at once. Choose your Assassin skills while exploring the full country of Ancient Egypt, engaging in multiple quests and gripping stories along a journey that will change civilization.

  FEATURES:

  Experience the Mysteries of Ancient Egypt – Uncover lost tombs, explore the Great Pyramids, and discover the secrets of mummies, the gods, and the last pharaohs.
  An Origin Story – Start here, at the very beginning, with the never-before-told origin story of Assassin’s Creed. You are Bayek, protector of Egypt, whose personal story will lead to the creation of the Assassin’s Brotherhood.
  Embrace Action-RPG – Experience a completely new way to fight as you loot and use a variety of weapons with different characteristics and rarities. Enjoy deep RPG progression mechanics, choose your preferred abilities, and challenge your skills against unique and powerful bosses.
  Each Quest is a Memorable Adventure – Pick and tackle quests at your own pace: each of them tells an intense and emotional story full of colorful characters and meaningful objectives.
  Explore a Full Country – From deserts to lush oases, from the Mediterranean Sea to the tombs of Giza, fight your way against dangerous factions and wild beasts as you explore this gigantic and unpredictable land.


  ( HAKKINDA, Assassin's Creed Kökeni :
  Tarihi Antik Mısır'a yolculuk, en gizemli yeri, dünyanın şekillendirecek kritik bir döneminde. Suikastçının Kardeşlik hiyeroglif – köken hikayesi kayıp Büyük Piramitler sırlarını arkasında, unutulmuş efsaneler, son firavunlar ve uzun kazılı-keşfedin.
  Son dört yıldır, beğenilen Assassin's Creed® IV Black Flag® arkasındaki ekip franchise için yeni bir başlangıç işçiliği üzerinde yoğunlaştı. Sorunsuz bir şekilde benzersiz menzilli ve yakın dövüş silahları arasında geçiş ve aynı anda birden fazla düşman almak tamamen yeni bir şekilde mücadele. Eski Mısır dolu bir ülke keşfetmek, çoklu görevler yapan ve uygarlığı değiştirecek bir yolculuk boyunca hikayeler sürükleyici olsa Suikastçi yeteneklerinizi seçin.

  ÖZELLİKLER:

  Antik Mısır'ın Gizemleri deneyimi Ortaya çıkarmak mezarları kaybolmuş, Büyük Piramitler keşfetmek ve mumyalar, tanrılar, ve son firavunların sırlarını keşfedin.
  Bir başlangıç Hikayesi işte Başlangıç, başlangıçta, asla-önce-Assassin's Creed kökeni hikaye anlattı. Hikaye kişisel Suikastçının Kardeşlik oluşmasına neden olan Mısır Bayek, koruyucusu.
  Yağma ve farklı özellikleri ve çeşitleri ile çeşitli silahlar kullanmak gibi savaşmak için tamamen yeni bir yol Deneyimi kucaklamak Aksiyon-RPG. Derin RPG ilerleme mekaniği zevk, tercih yeteneklerini seçin ve benzersiz ve güçlü patronlar karşı yeteneklerinizi meydan.
  Her Macera Unutulmaz bir Macera – Almak ve kendi hızda maceralar takımları: her biri renkli karakterler ve anlamlı hedeflerin tam yoğun ve duygusal bir hikaye anlatıyor.
  Bu devasa ve öngörülemeyen arazi keşfetmek gibi Giza mezarları çöller yemyeşil vahalar için Tam bir Ülke, Akdeniz'e keşfetmek, tehlikeli gruplar ve vahşi hayvanlara karşı savaşın. )
 • Assassin’s Creed Origins Gamescom Cinematic Fragman Ubisoft 2017
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)