Sıradaki
5
İptal

Marvel's Spider Man E3 2017 Trailer PS4 Pro


 • 19 Ekim 2017, Perşembe - 17:31 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • Starring one of the world’s most iconic Super Heroes, Spider-Man features the acrobatic abilities, improvisation and web-slinging that the wall-crawler is fa...
  Starring one of the world’s most iconic Super Heroes, Spider-Man features the acrobatic abilities, improvisation and web-slinging that the wall-crawler is famous for, while also introducing elements never-before-seen in a Spider-Man game. From traversing with parkour and unique environmental interactions, to new combat and cinematic blockbuster set pieces, it’s Spider-Man unlike any you’ve played before.

  Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games, and Marvel have teamed up to create a brand-new and authentic Spider-Man adventure. This isn’t the Spider-Man you’ve met before, or seen in a movie. This is an experienced Peter Parker who’s more masterful at fighting big crime in New York City. At the same time, he’s struggling to balance his chaotic personal life and career while the fate of millions of New Yorkers rest upon his shoulders.


  ( Dünyanın en ikonik Süper Kahramanlarından birinde yer alan Spider-Man, Spider-Man oyununda daha önce görülmemiş unsurları sunarken, akrobatik yetenekleri, doğaçlamayı ve duvar kılıcının meşhur web slinging özelliklerini de taşıyor. Parkour ve eşsiz çevresel etkileşimlerden geçerek, yeni dövüş ve sinema filmi gişe rekorları kıran parçalara, daha önce oynadığınızlardan farklı olarak Örümcek Adam.

  Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games ve Marvel, yepyeni ve otantik bir Spider-Man macerası yaratmak için bir araya geldi. Bu daha önce tanıştığınız ya da bir filmde görülen Örümcek Adam değil. Bu, New York'ta büyük suçlarla mücadelede daha ustalıklı olan deneyimli bir Peter Parker. Aynı zamanda, milyonlarca New York'luların kaderi omuzlarına dayanıyor olsa da, kaotik kişisel yaşamı ve kariyerini dengelemek için mücadele ediyor. )
 • Marvel's Spider Man E3 2017 Fragman PS4 Pro
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)