Sıradaki
5
İptal

Vampyr E3 2017 Trailer PS4


 • 19 Ekim 2017, Perşembe - 16:26 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • Today’s trailer takes you through flu-stricken streets of 1918 London, as protagonist Dr. Jonathan Reid. As a doctor, you have taken an oath to find a cure f...
  Today’s trailer takes you through flu-stricken streets of 1918 London, as protagonist Dr. Jonathan Reid. As a doctor, you have taken an oath to find a cure for London’s flu-ravaged citizens and save the city. As a vampire, you are cursed to hunt those you vowed to heal.

  A web of interconnected citizens with unique lives and relationships react to your decisions, and killing just one may cause the downfall of an entire neighborhood. Your actions will save or doom London. In Vampyr, the ones you vowed to save will offer the greater XP bonuses… do you kill in order to protect yourself, and cleanse London? Or do you succumb to temptation and kill the very people your Hippocratic oath protects?

  ( Bugünün römorkörü sizi 1918 Londra'sındaki grip yapmış sokaklarında kahraman Dr. Jonathan Reid olarak alıyor. Bir doktor olarak, Londra'nın gribine kapılmış yurttaşları için bir çare bulmak ve şehri kurtarmak için yemin etmişsinizdir. Bir vampir olarak, iyileşmeye yemin ettiğiniz kişileri avlamaya lanetlisiniz.

  Eşsiz yaşamları ve ilişkileri olan birbirine bağlı vatandaşlardan oluşan bir web sitesi, kararlarınıza tepki verir ve yalnızca birini öldürdüğünüzde, tüm mahallemin çökmesine neden olabilir. Hareketleriniz Londra'yı kurtaracak veya kaybedecektir. Vampyr'da, kurtarmayı taahhüt ettiğiniz kişiler, daha büyük XP bonusları sunacak ... kendinizi korumak ve Londra'yı temizlemek için öldürüyor musunuz? Yoksa günaha boyun eğdirip Hipokrat yemininizin koruyacağı insanları öldürüyor musunuz? )
 • Vampyr E3 2017 Fragman PS4
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)