Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Dissidia Final Fantasy Nt Announcement Trailer PS4


 • 20 Ekim 2017, Cuma - 18:03 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • In partnership with Team Ninja from KOEI TECMO GAMES, Square Enix presents DISSIDIA® FINAL FANTASY® NT as a new and refreshing experience – a team-based br...
  In partnership with Team Ninja from KOEI TECMO GAMES, Square Enix presents DISSIDIA® FINAL FANTASY® NT as a new and refreshing experience – a team-based brawler.

  Combining seamless gameplay, FINAL FANTASY characters and breathtaking worlds from the past 30 years of the franchise, DISSIDIA FINAL FANTASY NT welcomes all gamers to the online battle arena with its renowned bravery combat system.

  DISSIDIA FINAL FANTASY NT allows you to choose from over 20 legendary FINAL FANTASY characters and battle in a 3-versus-3 arena. Each match will allow the player to call forth familiar summons like Ifrit, Shiva and Odin to dominate the opposing side or to turn the tide of the battle. This is not your average fighter – this is your fantasy, your fight.

  Enter the arena in early 2018.

  ( KOEI TECMO GAMES'ten Team Ninja ile ortaklaşa çalışan Square Enix, DISSIDIA® FINAL FANTASY® NT'yi yeni ve ferahlatıcı bir deneyim olarak sunar - takım tabanlı bir kavrayacı.

  DISSIDIA FINAL FANTASY NT, son 30 yıllık serinin kesintisiz oyunu, FINAL FANTASY karakterleri ve nefes kesen dünyalarını bir araya getirerek, ünlü cesur savaş sistemi ile tüm oyuncuları çevrimiçi savaş alanına bekliyor.

  DISSIDIA FINAL FANTASY NT, 20'den fazla efsanevi FINAL FANTASY karakter arasından seçim yapmanızı ve 3 veya 3 arenada savaşmanızı sağlıyor. Her maç, oyuncunun karşı tarafa hâkim olması veya savaşın gelgitini değiştirmek için İfrit, Şiva ve Odin gibi tanıdık çağrıları yapmasına izin verecektir. Bu ortalama savaşçı değil - bu senin hayalin, kavga.

  2018 yılının başında arena girin. )
 • Dissidia Final Fantasy Nt Announcement Fragman PS4 2018
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)