Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Wizard Of Legend Announcement Trailer PS4


 • 1 Aralık 2017, Cuma - 13:25 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • Wizard of Legend is a fast-paced dungeon crawler with an emphasis on dynamic magical combat. Quick movement and even quicker use of spells will allow you to ch...
  Wizard of Legend is a fast-paced dungeon crawler with an emphasis on dynamic magical combat. Quick movement and even quicker use of spells will allow you to chain spells together to unleash devastating combinations against your enemies!

  Unlock over a hundred unique spells and discover powerful spell combinations and synergies! A wide variety of elemental spells allows you to create a hand best suited to your playstyle. Dive head first into the fray or stand back and let your minions do the work for you, the choice is yours!

  ( Wizard of Legend, dinamik sihirli mücadeleye önem veren hızlı tempolu bir zindan paletli. Hızlı hareket ve büyülerin daha çabuk kullanılması, düşmanlarınıza karşı yıkıcı kombinasyonları ortaya çıkarmak için büyü zinciri oluşturmanıza olanak tanır!

  100'ün üzerinde benzersiz büyünün kilidini açın ve güçlü heceleme kombinasyonları ve sinerjileri keşfedin! Çok çeşitli element büyüleri, oyun stilinize en uygun el oluşturmanıza olanak tanır. Kafa ilk baştan savurun ya da geri çekilin ve kölelerinin sizin için bir iş yapmasına izin verin, seçim sizin! )
 • Wizard Of Legend
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)