Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Far From Noise Launch Trailer PS4


 • 2 Kasım 2017, Perşembe - 15:12 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • You are balanced on the edge of a cliff in an old, rusting car.

  The sun is setting behind the horizon and night will soon fall. With no immediate means of escap...
  You are balanced on the edge of a cliff in an old, rusting car.

  The sun is setting behind the horizon and night will soon fall. With no immediate means of escape, perhaps all that’s left is to attempt to feel some connection with the world at the end of it all.

  Far from Noise is a story told through dialogue choices. As day fades to night, experience quiet moments of interaction with a variety of creatures and witness the transformative forces of nature as they happen around you. Through conversation with a welcome companion, you begin to discover your reasons for being out there, your relationship with the world, life and death, and if you'll see tomorrow.

  ( Eski, paslanmış bir arabanın içinde uçurumun kenarında dengelenmişsindir.

  Güneş ufukta ilerliyor ve gece yakında düşecek. Acil kaçış yolu olmaksızın, belki de geride kalan tek şey, hepsinin sonunda dünyayla bir bağ kurmaya çalışmaktır.

  Gürültünün uzaklığı diyalog seçenekleriyle anlatılan bir hikaye. Gündüzleri günler geçtikçe, çeşitli yaratıklarla etkileşim halinde olan sessiz anları yaşayın ve çevrenizdeki gibi doğanın dönüştürücü güçlerine tanık olun. Hoş geldiniz bir arkadaşınızla yapılan görüşme sonucunda, oradaki nedenlerinizi, dünyayla olan ilişkinizi, yaşamınızı ve ölümünüzü keşfedersiniz; yarın da göreceksiniz. )
 • Far From Noise Launch Fragman PS4
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)