Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Olay! Gülben Ergen’e Bostancı’dan Büyük Şok


 • 5 Kasım 2017, Pazar - 12:29 tarihinde eklendi.
 • Kategori TV & Magazin

 • “Gülbengate” skandalı Gülben Ergen için kabusa dönmeye başladı. Önce Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Çocuklar Gülsün Diye” projesini ipta...
  “Gülbengate” skandalı Gülben Ergen için kabusa dönmeye başladı. Önce Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Çocuklar Gülsün Diye” projesini iptal etmesinin ardından bugün de Bostancı Gösteri Merkezi, 2 Aralık’taki Gülben Ergen konserini iptal etti. Ve afişler de, daha önceden basıldığı için bu kez afişlerdeki Gülben Ergen fotoğrafların en üstündeki tarih yeri karalandı ve bu şekilde Gülben Ergen için çok daha kötü bir durum ve algı ortaya çıktı!

  “Gülbengate”in faturası ağır oluyor.

  Özellikle de, UçanKuş TV’nin ortaya çıkardığı görüntüler ve haberlerden sonra eski eşi Erhan Çelik’in artık çaresiz kalıp “açık açık aldatıldığını” itiraf etmesinden sonra çok zor bir duruma düşen Gülben Ergen’e bir şok da bugün geldi.

  Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Çocuklar Gülsün Diye” projesini iptal etmesinden sonra Bostancı Gösteri Merkezi de 2 Aralık’taki Gülben Ergen konserini iptal etti.

  Hatta bu kadarla da kalınmayıp, basılan afişlerdeki Gülben Ergen fotoğraflarının üstü karalandı!.. Ve böylece Gülben Ergen için çok daha kötü bir durum ve algı ortaya çıktı.

  Toplum, uzun süredir, aile kavramları konularında çok fazla duyarlı ve tepkili davranıyor.

  Bu konularda; toplumda kabul görmeyen haber ve yaşantılarıyla gündeme gelen özellikle de ünlü isimlere büyük tepki gösteriliyor.

  Bilindiği gibi Gülben Ergen de, kendisine defalarca sorulmasına rağmen evli ve bir çocuk sahibi olan İzmirli iş adamı Tolga Duğles’le olan beraberliği iddialarını “reddetmemiş” ve konunun daha da büyümesine neden olmuştu. Hatta, “reddetmek” yerine, kendisine soru soran muhabirlerin mikrofonlarına saldırmıştı!..
 • magazindunyasi
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)