Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Russian Subway Dogs Announcement Trailer PS4 PSVITA


  • 19 Kasım 2017, Pazar - 21:10 tarihinde eklendi.
  • Kategori Oyun

  • Welcome, comrades! Meet Russian Subway Dogs, a fast-paced action-arcade game inspired by the real-life stray dogs of the Moscow Metro. We have done extensive, ...
    Welcome, comrades! Meet Russian Subway Dogs, a fast-paced action-arcade game inspired by the real-life stray dogs of the Moscow Metro. We have done extensive, totally legal research in order to fine tune this chaotic simulation for what it's like to scavenge for food from Russian commuters. Surviving isn't easy when you are dodging volatile vodka, rival dogs, and the rare and dangerous Subway Bear! Coming to PS4 and PSVITA in 2018!

    ( Hoş geldiniz, yoldaşlar! Moskova Metro'su gerçek hayattaki sokak köpeklerinden ilham alarak hızlı tempolu bir aksiyon-arcade oyunu olan Rus Metro Köpekleri ile tanışın. Bu kaotik simülasyonu, Rus banliyölerinin yiyecekleri için süpürmek gibi bir şey için ince ayar yapmak için kapsamlı, tamamen yasal araştırma yaptık. Uçucu votka, rakip köpekler ve nadir ve tehlikeli Subway Bear'tan kaçarken hayatta kalmak kolay değildir! 2018'de PS4 ve PSVITA'ya geliyor! )
  • Russian Subway Dogs
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)