Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Skyforge Demonic Dawn Announcement PS4


 • 1 Aralık 2017, Cuma - 11:21 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • Meet the Demonic Dawn – the latest free expansion for Skyforge launching on December 12. The otherworldly demons, united under the leadership of the great Ni...
  Meet the Demonic Dawn – the latest free expansion for Skyforge launching on December 12. The otherworldly demons, united under the leadership of the great Nihaz, are breaking through Aelion's defenses and all players are being called on to defend their home planet once again.

  Skyforge is a free-to-play action MMORPG set in the world of Aelion. Surrounded by other planets, Aelion is under constant threat of invasion. These otherworldly conquerors have attempted to seize and enslave Aelion’s population. Eons of failed invasion attempts have left traces of strange alien technology and magic, transforming Aelion forever. Led by their great guardian god Aeli, the citizens have learned to use these technologies and magic against their invaders. Before his departure into realms unknown, the great god managed to share part of his life essence. This power would be passed onto Aelion’s most worthy daughters and sons to forever protect his beloved planet.

  ( Demonic Dawn - 12 Aralık'ta Skyforge için en yeni ücretsiz genişleme ile tanışın. Büyük Nihaz'ın liderliğinde birleşmiş olan dünyevi iblisler, Aelion'un savunmalarını kırıyor ve tüm oyuncular ev gezegenlerini bir kez daha savunmak için çağrılıyor.

  Skyforge, Aelion dünyasında yer alan ve oyun oynayabileceğiniz ücretsiz bir MMORPG programıdır. Diğer gezegenlerle çevrili olan Aelion sürekli istila tehdidinde. Bu dünyevi fatihler Aelion'un nüfusunu ele geçirmeye ve köleleştirmeye çalıştılar. Başarısız işgal girişimleri, Aelion'u sonsuza dek dönüştüren yabancı yabancı teknoloji ve sihir izlerini bıraktı. Onların büyük koruyucusu Aeli tarafından yönetilen vatandaşlar, istilacılar karşısında bu teknolojileri ve büyüyü kullanmayı öğrendi. Bilinmeyen alemlere gitmeden önce, büyük tanrı hayat özünün bir kısmını paylaşmayı başardı. Bu güç Aelion'un en değerli kızları ve oğulları tarafından sevgili gezegenini sonsuza kadar koruyacaktı. )
 • Skyforge
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)